معرفی مکمل سل مس CellMass
شما اینجا هستید
محصولات بی اس ان BSN » معرفی مکمل سل مس CellMass

معرفی مکمل سل مس CellMass :

سل مس یک مکمل متمرکز به هدف ریکاوری عضلات بعد از تمرین است که باعث تشدید و تسریع ریکاوری، مقاومت و قدرت و نمایش توان فردی می‌شود.

سل مس برنده بهترین کراتین ترکیبی در سالهای ۲۰۰۵ تا ۲۰۰۹ بوده است. این محصول، یکی از مشهورترین مکملهای ورزشی در صنعت مکمل سازی جهان در سالهای گذشته به شمار می رود . CellMass محصولی ست از شرکت BSN که جهت بدست آوردن حجم پس از تمرین و شبانه، و نیز ریکاوری و عملکرد بالقوه در بدن طراحی شده است.  شرکتی که اسپانسر رونی کلمن قهرمان ۸ دوره مسترالمپیا می باشد

فرمول سل مس ۲٫۰ حاوی ۵ گرم کراتین، سه گرم گلوتامین و گلوتامیک اسید و ۱۰ گرم آمینو اسید است در هر وعده است. این انواع پروتئینی با پروتئین وی هیدرولیزه و تااورین ترکیب شده تا استارت ریکاوری شما را بعد از هر تمرین سرعت ببخشد.

زمان و طرز استفاده این محصول:

ورزشکارانی که پس از هر جلسه تمرینی ریکاوری عضلانی بهتری داشته باشند بازدهی تمرینی بهتری در تمرین بعدی خواهند داشت. بعد از تمرین عضلات در درجه بالایی از استرس قرار دارند و در حال بازسازی بافت‌های آسیب دیده تلاش میکنند با استفاده از ذخایر موجود در بدن راه را برای سنتز پروتئین و بازیابی قدرت هموار کنند.

معرفی مکمل سل مس

معرفی مکمل سل مس

سل مس ۲٫۰ یک مکمل ریکاوری کننده است که شما می‌توانید بعد از تمرین به شیک پروتئینی تان اضافه کنید یا آن را مستقیما با آب سرد مخلوط کنید. طعم و مزه میوه‌های تازه به همین انگیزه در مکمل‌های پروتئینی شکلاتی و وانیلی اضافه شده تا استفاده به تنهایی این مکمل‌ها را برای شما مطبوع سازد.

ویژگی ها:

۵ گرم کراتین ترکیبی(کراتین هیدروکلرید،ان هیدروز و منوهیدرات)

۳ گرم گلوتامین

-دارای تائورین

-عملکرد بهتر

-استقامت بالاتر

-عضله سازی و قدرت بیشتر

– شدت بخشیدن به رشد عضلات

– افزایش چگالی عضلات

 – سرعت بخشیدن به ریکاوری بدن

 – جلوگیری از تخریب عضلات در هنگام شب

 – ساخته شدن عضلات در هنگام خواب

– ترمیم کردن بافت های صدمه دیده

– پر کردن ذخایر کراتین

 – پر کردن ذخایر فسفو کراتین

 – پر کردن ذخایر گلوتامین

 – افزایش قدرت عضلانی

– زیاد شدن توان تمرینی

– جلوگیری از خستگی بدن

 – هیدراته کردن بدن

 – افزایش دم عضلانی در هنگام تمرین

 

موارد منع مصرف:

این مکمل حاوی پروتئین شیر، تخم مرغ، گندم و سویا (لسیتین)، حلزون، روغن ماهی، بادام درختی و بادام زمینی است. لذا برای کسانی که به این مواد غذایی آلرژی دارند توصیه نمی‌شود.

اخطار: افراد زیر ۱۸سال زنان باردار یا آنهایی که قصد بارداری دارند و افراد دارای عارضه مغزی از مصرف این مکمل خودداری کنند.

مواد تشکیل دهنده این محصول:

ترکیب پروتئینی (شامل پروتئین هیدرولیزه وی، ال-گلوتامین، پپتایدهای گلوتامینی، کراتین مونوهیدرات، کراتین اچ سی ال و کراتین غیر هیدرولیزه، تااورین، شیره برگ موز) طعم دهنده‌های طبیعی و صنعتی، اسید مالیک، سیتریک اسید، کلسیوم سیلیکات، سیلیکون دیاکسید، پوتاسیوم، ساکاروز و لسیتین.

طریقه مصرف:

حد اکثر روزی دوبار از این مکمل استفاده کنید. هربار یک اسکوپ از آن را با آب یا هر نوشیدنی سرد دیگری مخلوط کرده و میل نمایید.

منبع:

www.gobsn.com 

www.bodybuilding.com

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

مجله ادکوان، پایگاه تخصصی بدنسازی و پاورلیفتینگ | بررسی آخرین مقالات، خبرها و یافته های دنیای ورزش در رشته بدنسازی، پرورش اندام، پاورلیفتینگ و آمادگی جسمانی، گالری تصاویر و فیلم، مجلات و مشاوره