مردان آهنین(خلاصه مراحل اولیه)
شما اینجا هستید
کلیپ های ورزشی » مردان آهنین(خلاصه مراحل اولیه)

مردان آهنین یا قویترین مردان ایران یک مسابقه ورزشی برای انتخاب قویترین مرد ایران و اعزام آنها به مسابقات قویترین مردان جهان است که در سال‌های ۱۳۷۷، ۱۳۸۰، از ۱۳۸۳ تا ۱۳۹۱ و ۱۳۹۷ از شبکه ۳ سیما پخش شده است. داور اصلی این برنامه فرامرز خودنگاه است که مهدی فاطمی (۱۳۸۴–۱۳۸۵)، محراب فاطمی (۱۳۸۶–۱۳۸۸) و علی داداشی (۱۳۸۹) به عنوان داوران کمکی با فرامرز خودنگاه همکاری می‌کردند.

اجرای این مسابقه را محمدرضا فتاح‌حسینی (۱۳۷۷ و ۱۳۹۷)، رضا جاودانی (۱۳۸۰-۱۳۸۹) و محمدامین نبی‌اللهی (۱۳۹۰-۱۳۹۱) بر عهده داشتند.

هر روز، خلاصه قسمت پخش شده را میتوانید از سایت ما دریافت کنید.


خلاصه قسمت چهارم برنامه که در شبهای نوروز از شبکه ۳ سیما پخش میشه. در این قسمت نیز ۶ ورزشکار به رقابت باهم پرداختند که در ویدئوی زیر، تلاش و همت این عزیزان رو مشاهده میکنید.

افراد شرکت کننده در مرحله چهارم برنامه مردان آهنین، آقایان:
پیمان ماهری پور از تهران
مهدی زارع رفیع از کرج
امیر سهرابی از تهران
محسن آخوندی از اراک
بهروز ایرانشاهی از خمین
محمد عزت پور از کرج

نتیجه مسابقه مرحله چهارم مردان آهنین:
۱- پیمان ماهری پور ۱۳ امتیاز
۲- امیر سهرابی ۱۳ امتیاز
۳- بهروز ایرانشاهی ۱۲ امتیاز
۴- محمد عزت پور ۱۰ امتیاز
۵- مهدی زارع رفیع ۹ امتیاز
۶- محسن آخوندی ۶ امتیاز

در مرحله اول، ورزشکاران در ۳ آیتم به رقابت پرداختند و در پایان، ۴ نفر برتر به دور دوم صعود کردند.


خلاصه قسمت سوم برنامه که در شبهای نوروز از شبکه ۳ سیما پخش میشه. در این قسمت نیز ۶ ورزشکار به رقابت باهم پرداختند که در ویدئوی زیر، تلاش و همت این عزیزان رو مشاهده میکنید.

افراد شرکت کننده در مرحله سوم برنامه مردان آهنین، آقایان:
حسین خدائی از کرج
محمد صادقی از تهران
حسین دائمی از گچساران
محسن مسن آبادی از اراک
مالک جعفری از کرج
محمد رضا تازه رو از ایرانشهر

نتیجه مسابقه مرحله سوم مردان آهنین:
۱- محسن مسن آبادی ۱۵ امتیاز
۲- محمد رضا تازه رو ۱۳ امتیاز
۳- حسین دائمی ۱۲ امتیاز
۴- مالک جعفری ۱۰ امتیاز
۵- محمد صادقی ۹ امتیاز
۶- حسین خدائی ۳ امتیاز

در مرحله اول، ورزشکاران در ۳ آیتم به رقابت پرداختند و در پایان، ۴ نفر برتر به دور دوم صعود کردند.

مردان آهنین قسمت 3


خلاصه قسمت دوم برنامه که در شبهای نوروز از شبکه ۳ سیما پخش میشه. در این قسمت نیز ۶ ورزشکار به رقابت باهم پرداختند که در ویدئوی زیر، تلاش و همت این عزیزان رو مشاهده میکنید.

افراد شرکت کننده در مرحله دوم برنامه مردان آهنین، آقایان:
عیسی شیرازی از کرج
حسن حسن آقایی از پیرانشهر
سیروان سلیمانی از پیرانشهر
علی پایلوند از قزوین
علی نوکانی از کرمانشاه
علی اکبر جعفری از کرج

نتیجه مسابقه مرحله دوم مردان آهنین:
۱- علی نوکانی ۱۷ امتیاز
۲- علی پایلوند ۱۲ امتیاز
۳- حسن حسن آقایی ۱۱ امتیاز
۴- سیروان سلیمانی ۱۰ امتیاز
۵- علی اکبر جعفری ۱۰ امتیاز
۶- عیسی شیرازی  ۲ امتیاز

در مرحله اول، ورزشکاران در ۳ آیتم به رقابت پرداختند و در پایان، ۴ نفر برتر به دور دوم صعود کردند.

مردان آهنین قسمت دوم


خلاصه قسمت اول برنامه که در شبهای نوروز از شبکه ۳ سیما پخش میشه. در این قسمت ۶ ورزشکار به رقابت باهم پرداختند که در ویدئوی زیر، تلاش و همت این عزیزان رو مشاهده میکنید.

افراد شرکت کننده در مرحله اول برنامه مردان آهنین، آقایان:
رامین فرج نژاد از تهران
علی اشرف خزائی از کرج
فرشید همتی از اراک
فرامرز رحمانی از قزوین
داوود صفری از کرج
عارف احمدی از ایلام

نتیجه مسابقه مرحله اول مردان آهنین:
۱- رامین فرج نژاد ۱۸ امتیاز
۲- فرامرز رحمانی ۱۵ امتیاز
۳- عارف احمدی ۱۰ امتیاز
۴- فرشید همتی ۹ امتیاز
۵- داوود صفری ۷ امتیاز
۶- علی اشرف خزائی ۲ امتیاز

در مرحله اول، ورزشکاران در ۳ آیتم به رقابت پرداختند و در پایان، ۴ نفر برتر به دور دوم صعود کردند.

مردان آهنین قسمت اول


نتایج نهایی مسابقات قوی ترین مردان ایران در سالهای گذشته (منبع ویکی پدیا):

  1. علی میرعبدالهی

    این بخش از سایت عالیه ممنون خسته نباشید واقعا

  2. رضایی

    مثل همیشه عالی

  3. مهرداد

    با سلام واقعا عالیه این مسابقات .باعث افتخار ماست که چنین قهرمانایی در کشورمون داریم که تو سطح جهانی هستن . باید پول و امکانات بیشتری در اختیارشون قرار بگیره

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

مجله ادکوان، پایگاه تخصصی بدنسازی و پاورلیفتینگ | بررسی آخرین مقالات، خبرها و یافته های دنیای ورزش در رشته بدنسازی، پرورش اندام، پاورلیفتینگ و آمادگی جسمانی، گالری تصاویر و فیلم، مجلات و مشاوره