مردان آهنین (مرحله گروهی)
شما اینجا هستید
کلیپ های ورزشی » مردان آهنین (مرحله گروهی)

سلام مجدد و تبریک ایام. ان شاء الله که سالی پرشور و موفقیت رو آغاز کردین. مثل همیشه.

خب، مرحله دوم مردان آهنین، از آغاز شده و این برنامه وارد قسمت هیجان انگیز خودش شده. شرکت کنندگان به دو گروه هشت نفره تقسیم شدن و رقابت بر سر حذف افراد گروه مقابل، آغاز شده.

گروه آبی مردان آهنین به سرپرستی آقای محسن مسن آبادی

اعضای گروه: آقایان علی نوکانی، پیمان ماهری پور، علی پایلوند، بهروز ایرانشاهی، فرشید همتی، امیر سهرابی و عارف محمدی

و گروه قرمز مردان آهنین به سرپرستی آقای رامین فرج نژاد

اعضای گروه: آقایان محمد عزت پور، محمد رضا تازه رو، فرامرز رحمانی، حسین دائمی، سیروان سلیمانی، حسن حسن آقایی و مالک جعفری

 

رقابت به اینصورته که ورزشکاران در آیتم های مختلف، به رقابت میپردازند و در پایان، یکنفر از گروه بازنده(به انتخاب خود اعضای گروه) حذف میشود. که این انتخاب کردن توسط اعضای گروه، میتونه تنش رو بالا ببره و از لحاظ روحی، بشدت ورزشکاران رو تحت تاثیر قرار بده.


قسمت دوازدهم این برنامه، رو میتونید با کلیک بر روی تصویر مشاهده کنید. عزیزانی که مایل به دانلود این ویدئو هستند نیز کافیه آدرس لینک شده به تصویر رو در نرم افزارهای دانلودی وارد کنند.


قسمت یازدهم این برنامه، رو میتونید با کلیک بر روی تصویر مشاهده کنید. عزیزانی که مایل به دانلود این ویدئو هستند نیز کافیه آدرس لینک شده به تصویر رو در نرم افزارهای دانلودی وارد کنند.


قسمت دهم این برنامه، رو میتونید با کلیک بر روی تصویر مشاهده کنید. عزیزانی که مایل به دانلود این ویدئو هستند نیز کافیه آدرس لینک شده به تصویر رو در نرم افزارهای دانلودی وارد کنند.


قسمت هشتم و نهم این برنامه، بزودی قرار میگیرد.


قسمت هفتم این برنامه، رو میتونید با کلیک بر روی تصویر مشاهده کنید. عزیزانی که مایل به دانلود این ویدئو هستند نیز کافیه آدرس لینک شده به تصویر رو در نرم افزارهای دانلودی وارد کنند.


قسمت ششم این برنامه، رو میتونید با کلیک بر روی تصویر مشاهده کنید. عزیزانی که مایل به دانلود این ویدئو هستند نیز کافیه آدرس لینک شده به تصویر رو در نرم افزارهای دانلودی وارد کنند.


قسمت پنجم این برنامه، رو میتونید با کلیک بر روی تصویر مشاهده کنید. عزیزانی که مایل به دانلود این ویدئو هستند نیز کافیه آدرس لینک شده به تصویر رو در نرم افزارهای دانلودی وارد کنند.

مردان آهنین بخش گروهی قسمت اول

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

مجله ادکوان، پایگاه تخصصی بدنسازی و پاورلیفتینگ | بررسی آخرین مقالات، خبرها و یافته های دنیای ورزش در رشته بدنسازی، پرورش اندام، پاورلیفتینگ و آمادگی جسمانی، گالری تصاویر و فیلم، مجلات و مشاوره