تقویت عضلات پشت بازو به روش رونی کولمن
شما اینجا هستید
برنامه تمرینی بدنسازان حرفه ای » تقویت عضلات پشت بازو به روش رونی کولمن

پشت بازو به روش رونی کلمن

برای تقویت عضلات پشت بازو با تمرین های رونی کلمن قهرمان جهان آشنا شوید.

حرکت سیم کش پشت بازو ایستاده از جلو, دست را به اندازه عرض شانه گرفته حرکت را از نزدیک نوک سینه شروع می کنم و با استفاده از پشت بازو ماهیچه سه سر میله سیم کش را به پایین میکشم تا آنجا که آرنج هایم تقریبا قفل شوند.

یک ست ۲۰ تایی ابتدا برای گرم کردن ۳ست ۱۲ الی ۱۵ تکرار برای اولین حرکت پشت بازو انجام میدهم.
حرکت بعدی از هالتر استفاده می کنم , شما می توانید به صورت نشسته و یا خوابیده از این حرکت بهره بگیرید اما صادقانه بگویم این حرکت به صورت نشسته مشکل تر است ,چرا که در این زاویه مقاومت بیشتری بر روی عضلات است.

وقتی هالتر در بالای سر قرار می گیرد عضلات پشت بازو منقبض شده مطابق حرکت ۳ ست ۱۲ تا ۱۵ انجام می‌دهم .
حرکت پشت بازو دمبل تک دست پشت سر که برای ضخامت بخش پایین ماهیچه سه سر بازو می باشد.

برای شروع با یک دمبل ۴۵ پوندی آغاز می کنم و در صورت احساس سرحال بودن وزن ها را تا وزنه ۶۰ پوندی بالا می‌برم و ست سوم را به پایان می رسانم.

پشت بازو تک دمبل با دو دست

قدرت عامل مهمی در این تمرین است افزودن حجم به خصوص به سر درونی هر یک از ماهیچه سه سر , با دمبل های سنگین وزن‌های کلمه از ۱۳۰ تا ۱۶۰ پوند که سه ست ۱۲ تا ۱۵ تکرار انجام می شود .

این یکی از ورزشهای مورد علاقه من است , زیرا مکان های تنش حداکثر در ماهیچه سه سر در نقطه انقباض دمبل پشت سر است ساعد تا حد امکان نزدیک ماهیچه دوسر باشد بعد مکث کوتاهی می‌کنم و به صورت نیم دایره سمت بالا می آورم توجه کنید که نیم تنه بالا کاملا صاف است.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

مجله ادکوان، پایگاه تخصصی بدنسازی و پاورلیفتینگ | بررسی آخرین مقالات، خبرها و یافته های دنیای ورزش در رشته بدنسازی، پرورش اندام، پاورلیفتینگ و آمادگی جسمانی، گالری تصاویر و فیلم، مجلات و مشاوره