بررسی چربی‌ سوز برتر (lipo-6)
شما اینجا هستید
محصولات نوترکس nutrex » بررسی چربی‌ سوز برتر (lipo-6)

چربی‌ سوز lipo-6

(Lipo-6 ) یک مکمل چربی‌ سوز قوی می‌باشد که تا به امروز جز بهترین و پر فروش ترین مکمل‌های موجود در بازار می‌باشد.

شرکت معروف (Nutrex) کمپانی سازنده این مکمل می‌باشد.

بسیاری از مصرف کنندگان نیز گواه تاثیر گذاری این مکمل در رسیدن به بدنی عضلانی تر و سالم تر هستند.

البته مطابق انتظار در این میان کسانی‌ نیز هستند که مدعی تاثیر گذاری کم این مکمل میشوند.

در ادامه به بررسی مواد موجود در این مکمل و چگونگی‌ کارکرد آن می‌پردازیم.

 

چربی‌ سوز lipo-6

چربی‌ سوز lipo-6

 

چیزی که اول از همه باید بدانید این است که (Lipo-6) نام خود را از مواد متشکله در آن گرفته است.شش ماده تشکیل دهنده فعال در فرمول این مکمل حضور دارند.

در تحقیقات اخیر روی یکی‌ از مواد اصلی‌ تشکیل دهنده در این مکمل به نام (ephedra ) مشخص شد که این ماده دارای عوارض جانبی می‌باشد و شرکت (Nutrex) آنرا از محتویات مکمل‌های خود حذف نمود.پس بنابراین در واقع ۵ ماده اصلی‌ تشکیل دهنده در آن وجود دارد و به همین دلیل شرکت (Nutrex) برای حفظ محبوبیت برند تجاری خود در میان مصرف کنندگان همچنان از نام (Lipo-6) استفاده می‌کند.

 

مواد تشکیل دهنده (Lipo-6) چه می‌باشد؟

 

چربی‌ سوز lipo-6

چربی‌ سوز lipo-6

 

سینفرین (Synephrine ): آنزیمی که تاثیر گذاری آن روی چربی‌ سوزی به اثبات رسیده است.این آنزیم همزمان با افزایش سرعت متابولیسم باعث افزایش انرژی نیز میشود.این آنزیم نیز همانند (ephedra ) عمل می‌کند،ولی‌ در واقع چون عصاره طبیعی میوه ای به نام پرتغال تلخ (Bitter Orange) می‌باشد ایمن تر می‌باشد.

 

کافئین (Caffeine ): این ماده به دلیل تاثیرات منفی‌ روی سیستم عصبی ممکن است به عنوان ماده بدی تلقی‌ شود ولی‌ سازندگان مقدار کمی‌ از این ماده را برای افزایش چربی‌ سوزی به مکمل خود اضافه کرده‌اند.این ماده همچنین باعث عدم گسترش چربی‌‌ها هنگام مصرف غذاهای ناسالم و نوشابه‌ها میشود.

به طور آشکار این ماده باعث افزایش سطح انرژی و هوشیاری میشود.همچنین قابلیت سرکوب اشتها را نیز دارا می‌باشد.با این حال به کسانی‌ که قهوه مصرف میکنند توصیه میشود برای جلوگیری از عوارض شدید،هنگام مصرف (Lipo-6 ) از دوز پائین شروع کنند.

 

بیوپرین (Bioperine ): ماده دیگری که از گیاه فلفل سیاه حاصل میشود.کارکرد اصلی‌ این ماده افزایش جذب غذاها و مکمل‌ها در بدن می‌باشد.

یوهیمبین (Yohimbine ): ماده‌ای است که برای درمان اختلال در نعوظ استفاده میشود اما اخیرا از آن نتایج خوبی‌ در چربی‌ سوزی به دست آمده است.وظیفه آن در درجه اول ذخیره خون کافی‌ در بافت‌ها می‌باشد.

سایت ادکوان کسانی‌ که به طور دائم تمرین میکنند احتمالا این ویژگی به خصوص را که بدن بلافاصله بعد از تمرین و بعد از مصرف وعده غذایی به دریافت سریع مواد غذایی میپردازد را تجربه کرده باشند.به علاوه یوهیمبین باعث افزایش جریان خون درون اندام‌ها میشود.

 

(Guggulsterones ) : به طور سنتی‌ از این ماده به عنوان یک داروی جایگزین استفاده میشده است اما امروزه این ماده یکی‌ از مواد تشکیل دهنده انواع چربی‌ سوزها می‌باشد.این ماده از غدد تیروئید حمایت می‌کند و باعث تنظیم ترشح هورمون های اصلی‌ نظیر (T3 ) و (T4) میشود.این عمل برای حفظ متابولیسم در سطح ایده‌آل بسیار حیاتی می‌باشد.

 

در نهایت ترکیب این موادی که ذکر کردیم باعث افزایش میزان انرژی شده و باعث تحریک افزایش سرعت متابولیسم میشود.تولید کنندگان وقت بسیار زیادی صرف شناخت و ترکیب این مواد کرده‌اند و انتخاب این مواد جهت تشکیل این چربی‌ سوز بسیار با دقت صورت گرفته است.با این حال توضیح اینکه چه چیزی درون این مکمل می‌باشد دلیلی‌ بر اثبات ارزش این مکمل نمی‌باشد.

 

چگونه با (Lipo-6) چربی‌ سوزی کنیم؟

 

سازندگان این مکمل ادعا دارند که بهترین مکمل چربی‌ سوز را تا کنون ساخته‌اند.البته تکنولوژی چند فازه مایع ( liquid Multi-phase technology ) آن دلیلی‌ برای برتری حرف آنها می‌باشد.این مکمل فعالیت خود را به عنوان یک ماده مغذی با آزاد شدن از پوسته کپسول خود آغاز می‌کند.

به محض هضم شدن کپسول در بدن مایعات درون آن به درون بدن تخلیه میشود.اینجاست که  فاز دوم شروع میشود.این کپسول‌ها طوری طراحی شده است که فرایند تخلیه مایعات درون آن به کندی صورت می‌گیرد.آزاد سازی مواد اصلی‌ درون کپسول باعث طولانی‌ شدن اثر آن میشود.

مواد تشکیل دهنده اصلی‌ ساعاتی‌ پس از هضم کپسول کار خود را شروع میکنند.دریافت یک کپسول در صبح ۳۰ دقیقه قبل از صبحانه و یکی‌ قبل از شام دوز مناسبی برای مصرف می‌باشد.

 

هشدار هائی برای مصرف این مکمل

 

این اخطاری است که ارزش تکرارش را دارد: کسانی‌ که در برنامه غذایی خود از قهوه استفاده میکنند باید دوز مصرفی خود را کاهش دهند.

عوارض جانبی این محصول عمد‌تاً به دلیل کافئین است.خوردن قهوه قبل از دریافت این مکمل میتواند باعث ایجاد شک در سیستم عصبی شود.

بنابراین در این چنین مواردی فرد احساس افزایش بیش از اندازه نیرو،بی‌ قراری،حالت تعوع و دل درد دارد و سرانجام انرژی او به سرعت تخلیه میشود.بنابراین کسانی‌ که مایل به استفاده از قهوه هستند باید دوز مصرفی خود را کاهش دهند.با این کار آنها تحمل بدن خود را در مقابل مواد تشکیل دهنده فعال این مکمل تست میکنند.

 

آیا این مکمل موثر است؟

 

بازتاب‌های منتشر شده اکثرا به موفقیت این مکمل اشاره دارند.کارشناسان تغذیه مختلفی‌ از عملکرد این مکمل مخصوصاً (Lipo 6 Black) ابراز رضایت کرده اند.آنها با تحقیق در مورد مواد تشکیل دهنده این مکمل ابراز کردند که این مکمل میتواند به طور کارآمدی در چربی‌ سوزی کمک کند.

اما همانطور که شرکت تولید کننده گفته است مصرف این مکمل باید در کنار تمرین منظم و رعایت یک رژیم غذایی متعادل صورت گیرد.

بدن سازانی هم که در چند ماه اول دوره حجم خود از این مکمل استفاده کرده‌اند نیز گواه بر تاثیر گذاری این مکمل هستند.یکی‌ از مصرف کنندگان همچنین ادعا  کرده است که فقط با پیاده روی در یک ماه توانسته است ۲۰ پوند از وزن خود کم کند.

 

قضاوت نهایی

 

(Lipo 6) یک مکمل بسیار موثر در چربی‌ سوزی می‌باشد و جای هیچ بحثی نیز نمی‌باشد.این مکمل برای افرادی که وقت کمی‌ برای تمرین دارند بسیار مناسب می‌باشد.

این مکمل همچنین برای افرادی نیز که مشکل هورمونی دارند و روی وزن آنها تاثیر گذاشته است میتواند استفاده شود.با این وجود این افراد باید قبل از دریافت این مکمل با پزشک مربوطه مشورت نمایند.

 

لازم به ذکر است که (Lipo 6) فقط باعث تامین میزان کافی‌ انرژی و افزایش متابولیسم میشود و مصرف کنندگان باید همچنان از یک برنامه تمرینی و غذایی مناسب پیروی کنند.

منبع : http://www.europeanrevolution.net

استفاده از مطالب  تنها با ذکر منبع مجاز است.

 1. محمد

  سلام
  از سایت بسیار مفیدو ارزشمندتون تشکر میکنم.
  درخواست دارم درباره چربی سوز فوق العاده شرکت فا به نام لیپوبارن هم مطلب بزارید
  بنده از این چربی سوز بیشتر از لیپو سیکی راضی بودم.

  • حسین

   چربی سوز فا

   چربی سوز تروبرن فا چربی سوز است با فرمول قوی و ترکیب فوق العاده و بسیار کار آمد که به صورت یک کپسول ژله ای مخصوص برای هضم راحتر و بهتر توسط برجسته ترین متخصصین طراحی شده است.

   برحی از ویژگی های این چربی سوز فا :
   بسته بندی آن به گونه ای است از فاسد شدن واکسیداسیون آن جلوگیری می شود
   هضم آن بسیار ساده وآسان است
   مواد تشکیل دهنده این چربی سوز از طریق بالا بردن متابولیسم بدن و همچنین دستیابی به سلول های چربی ،بافت های چربی را از بین می برند.
   XTREME Thyroburn مخلوطی از عصاره چای سبز، گوارانا، زنجبیل، میوه پرتقال تلخ، کاکائو، میوه، فلفل قرمز، و سیاه و سفید (Bioperine) و کافئین است، این ترکیب مخلوطی است که گرمای بدن را بالا برده والبته با رعایت رژیم غذایی باعت لاغری و از بین رفتن چری ها می شود. هر کدام از این مواد دارای خواص ویژه ای هستند :
   عصاره گرفته شده از برگ چای سبز گالات (EGCG)، باعث افزایش سوخت و ساز بدن، تقویت و محافظت از سیستم ایمنی بدن در برابر اثرات مضر رادیکال های آزاد می شود و همچنین تاثیر بسیار مثبتی بر کار سیستم گردش خون می گذارد.
   عصاره پرتقال تلخ یک منبع طبیعی از synephrine، که باعث افزایش متابولیسم چربی و کربوهیدرات می شود و به طور قابل توجهی به تخریب و نابودی بافت چربی کمک می کند.
   کافئین یک ماده است که موجب کاهش علائم خستگی و تحریک شدن به انجام افزایش فعالیت های فیزیکی و روانی است.

   عصاره دانه های کاکائو منبع بسیار متمرکز از تئوبرومین است، که مانع از فعالیت آنزیم درون سلولی (اردوگاه)، و در نتیجه افزایش سطح کاتکول آمین ها، که مستقیما به تجزیه و تحلیل چربی موثرتر (تجزیه چربی) است می شود.
   عصاره ریشه زنجبیل حاوی جینجرول ها به عنوان فعال، که در نتیجه افزایش میزان اکسیژن در بدن، که موجب افزایش سطح تبدیل انرژی، و در نتیجه مقدار بیشتری اسیدهای چرب به عنوان منبع انرژی مورد استفاده قرار می گیرد.
   عصاره فلفل سیاه یک منبع بسیار متمرکز از piperine، که باعث افزایش استفاده از انرژی در بدن با افزایش میزان سوخت و ساز و گرمازایی، می شود
   عصاره فلفل قرمز حاوی کپسایسین است که ماده ای است که باعث کاهش توانایی سلول های چربی را در تجمع و رسوب می شود.

   طریقه مصرف چربی سوز : 2 کسول صبح ها و2 کپسول 20 الی 30 دقیقه قبل از تمرین.
   شرکت تولید کننده : FA Nutrition Xtreme آمریکا

 2. محمد

  سلام مدیریت محترم سایت
  این پیام ما رو جواب بدید تشکر میکنم.

 3. محمد

  بله
  از توضیحات کامل شما متشکرم
  علاوه بر اینها ویتامینهای گروه بی و ویتامین سی و ای هم دارد که در دوران رژیم مورد نیازند و ویتامینهای محلول در چربی هستند.
  همچنین ال کارنیتین هم دارد.
  سی ال ای هم دارد
  اسید فولیک هم دارد.
  میبینیم که خیلی خیلی کامل است و از لیپو سیکس هم بهتر است.
  کجای لیپو سیکس ویتامین داشت؟؟؟

  • بهنام

   مواد تشکیل دهنده لیپو6
   20 ميلي گرم Synephrine هيدروکلرايد
   20 ميلي گرم Guggulsterones سنتتيک
   3 ميلي گرم Yohimbe هيدروکلرايد
   200 ميلي گرم کافئين
   5 ميلي گرم Bioperine

 4. وحید

  من دارم لیپو ۶ بلک استفاده میکنم اما بعد از ١٠ روز اثری ندیدم هنوز, ایا طبیعیه این موضوع.
  مرسی اگه پاسخ بدین و ممنون از مطالبه خوبتون

  • احمد رضا

   ببین دوست عزیز فقط مکمل که نیست ایا شما برنامه تمرینی خودتونو با هدفی که دارین تغغیر دادین ایا برنامه غذاییتون بر اساس هدفتون تنطیم شده ایا تمرینات هوازی دارین یا نه اگه همه چی اینا اوکی باشه لیپو هم میتونه بهت کمک کنه باید بعد دو هفته خودشو نشون بده

 5. شقایق

  سلام وقت بخیر ، ممنون از توضیحات کاملتون .
  من جدیدا لیپو ۶ قرمز گرفتم دوز مصرفش را ۲ عدد قبل از صبحانه و دو عدد عصر تعیین کردند .شروع مصرف کپسول را از یک روز عصر شروع کردم ( ساعت ۴ ) اما شبش تا صبح تنوانستم بخابم . اطلاع دارم که این قرص حاوی کافِئین می باشد اما نباید بعد از هشت ساعت خوردن تاثیرش کم شود !؟ کمی هم دچار فشار چشم و لرزش بودم . علتش چیست ؟ ممنون می شوم راهنماییم کنید . باسپاس.

  • مهدی

   سلام کافئین موجود در این مکمل که به اندازه ۲۰۰ میلی گرم در هر دو کپسول بوده است شب بیداری و اختلال خواب را به ارمغان می آورد.به همین دلیل نیز استفاده از این مکمل ها در نزدیکی های خواب شبانه ممنوع است و حتی گفته می شود تا ۶ ساعت قبل از خواب شبانه حق مصرف این قبیل مکمل ها را ندارید! شما میتونی وعده عضرتو به بعد از نهار عوض کنی ببینی بازم چنین مشکلی داری یا نه

 6. سعید

  سلام
  طریقه مصرف صحیحش رو هم بگید لطفا

 7. سعید

  با سلام و احترام
  من دو بسته ۱۲۰ تایی چربی سوز لیپو شش مشکی خریدم .
  lipo 6 black

  توی کاغذش نوشته روزی ۶ عدد .
  ولی اینطوری خیلی زود تموم میشه .
  پولشو به سختی جور کردم .
  اگر روزی ۴ تا بخورم که دو ماه طول بکشه
  باز هم جوابدهی مثل روزی ۶ عدد را خواهد داد ؟
  ممنون

  • فرشاد

   مطمئنا جواب گویی که رو بسته هست استاندرد ترینه ولی ما اصولا مشکل بی پولی داریم به زور یه مکمی میخریم دوس داریم یه چند هفته ای بیشتر مصرفش کنیم مثلا همین گینرها رو بستشو نگاه کنی باید تو سه نهایتا ۴هفته تمومش کنی ولی خوب بازم جواب میده همین ۴تا چون دوره اولته جواب میده رو فعالیت هوازیتم برنامه ریزی کن تغذیتم درست کن انشالله که وزنت به اون چیزی که میخای میرسه

 8. فردین

  خوردن lipo6 بالای سیستم اعصاب چه قدر مضر بوده میتواند

  • مهران

   سلام چربی سوز عواض داره رو اعصاب تاثیر داره بی خوابی میاره تپش قلب میاره لرزش دست میاره اگه مصرف میکنی باید حداقل ۶ ساعت قبل خواب باشه

 9. سيروس

  سلام ببخشید چه لیپو ۶ برای برای مردان مناسب بعد کدام مدلشو بگیریم ممنون میشم ؟

 10. محیا

  سلام. من تازه یک دوره است که شروع به استفاده از این دارو کردم و فقط سه تا بعد صبحانه میخورم.میشه بگید تا چند دوره باید مصرف کنم.

 11. saba

  من الان چند روزه دارم استفاده میکنم ولی وقتی میخورم حالت تهوه و کسلی بهم دست میده ٢تا قبل از تمرین میخورم ٢ تا هم ساعت ۵ میخورم ممکنه به بدنم نسازه

  • امیر خان

   اره به بعضیا نمیسازه شما بهتره از ال کارنتین استفاده کنی عوارض چربی سوز ها تپش قلب و در برخی موارد مثل هیدروکسی کات کم خوابی هستش . البته اگر قبل از خواب مصرف بشه

 12. سعيد

  سلام
  Lipo6 داشت باعثه مرکه من میشد با اینکه من ٧ ساله بدنسازی کار میکنم به صورته حرفه ای.روزی ١عدد میخوردم و روزی که ٢تا کردم تا حده سکته قلبی جلورفتم و ١روز تویه بیمارستانه قلب بستری شدم.تازه من ١٠۵ کلیو وزنه خشک دارم ببینید این چه بلایی سره یه ادمه معمولی میاره.

 13. سام

  سلام
  من تازه یک بسته لیپو۶ بلک ۹۰عددی خریدم از کجا بدونم اصله یا نه?مشخصات ظاهریش چیه?
  لطفا راهنمایی کنید

 14. سام

  سلام
  من تازه یک بسته لیپو۶ بلک ۹۰عددی خریدم. از کجا باید بدونم اصله یا نه?مشخصات ظاهریش چیه? لطفا راهنمایی کنید

 15. eli

  سلام.من ۵۸ کیلو وزنمه و میخوام ۵ -۶ کیلو کم کنم.این قرص رو خریدم.۱۲۰ تای رو.ورزش هم میکنم.بهم گفتن روزی ۴ عدد باید بخورم.۴ تا زیاد نیست ؟!!!! چطور باید مصرف کنم میشه بگید؟

  • قادری

   سلام دوزه مصرفی که خود شرکت واسش نوشته برای بزرگسالان ۳ کپسول در صبح ناشتا و ۳ کپسول بعد از ظهر مصرف نمایید. برای رسیدن به نتایج مطلوب این همراه با غذا مصرف شود. بهترین زمان مصرف آن ۳۰ دقیقه قبل از غذا می باشد. روزی ۴ عدد خوبه به شما توصیه میشه تا ۶ ساعت قبل از خواب مصرف کنید و هرگز بیش از روزی ۶ عدد استفاده نکنیددوره ی مصرف قرص ها ۸ هفته و سپس ۴ هفته استراحت (عدم مصرف) می باشد.موفق باشید

 16. ارزو

  سلام من با رژیم و ورزش ده کیلو کم کردم اما دیگه هر کاری میکنم وزنم تکون نمی خوره و کم نمیشه به نظر شما قرص لیپو سیکس هرز رو استفاده کنم ؟در ضمن من کم کاری تیرویید دارم می خوام بدونم عوارضش مثل تپش قلب و لرزش دست بعد از تمام شدن مصرف ادامه داره یا نه؟ممنونم

  • مهران

   بهتره از یه چربی سوز ضعیف تر شروع کنی مثل ال کارنتین البته اینم جدیدا میگن زیاد تاثیر در روند چربی سوزی نداره مطمنا تپش قلب اینا با مصرف چربی سوزها داری ولی بعدش با قطع مصرف دیگه تموم میشه سعی کن با دکترم یه مشورتی داشته باشی بهت بگه تیروئید با چربی سوزها سازگار هست یا نه سرخود چربی سوز مصف نکنی بهتره

 17. مصطفی

  با سلام و عرض خسته نباشیئ و تشکر از سایت خوبتون

  من حدودا ۱۱ کیلو اضافه وزن دارم و با ورزش دو میدانی تا اکنون ۲٫۵ کیلو با مصرف ال کارنتین کم کردم .از نظر بدنی قوای بدنی خوبی دارم . حدودا ۳ روز در هفته در هر جلسه ۶٫۵ کیلومتر میدوم . اما تازگیا کم نمیشم ب اون صورت .بنظرتون دوز مصرفی ال کارنتین خودمو که ۷۵۰ میلی گرم هست رو افزایش بدم و یا از این قرص لیپو سیکس وو یا قرص شرکت فا مصرف کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  • قادر

   سلام به نظر من یه رژیم غذایی خوب رعایت کن بعد برو هفته ای ۳ بار برو باشگاه تمرین هوازیتم داشته باشی خوبه
   البته میتونی لیپو هم بگیری و سعی کن به بدنت یکم استراحت بدی بعد باز شروع کنی وگرنه باز بدنت دچار افتادگی و شل میشه که این خیلی بده

 18. مصطفی

  در صورتی که امکان داره برای بنده با شرایط بدنی بالا مکملی رو که کم عوارض و دارای اثر بخشی خوبی باشد رو معرفی کنید ممنونتون می شوم .

  • mehdi

   اگه میخای مکمل مصرف کنی یه پروتئین خالص بگیر در کنار آمینو و تمرینات بدنسازی و هوازی این بهترینه به نظر من و رزیم غذایی اصولی

 19. Shuku

  سلام. من ۱۵ کیلو اضافه وزن دارم و lipo6 سفید را بمدت یک هفتس ک دارم استفاده میکنم(روزی۲عدد) ولی تغییری احساس نمیکنم.لازم به ذکر من شاغلم و همش صبح تا شب پشت میز هستم و نمیتونم ورزش کنم.لطفا راهنمایی کنید. با سپاس

  • مهران

   قرص های چربی سوز چگونه باعث کاهش وزن می شوند؟

   قرص های چربی سوز اغلب دارای کافئین و افدرین هستند و براساس این دو ماه باعث افزایش مصرف کالری می شوند.
   افدرین (EPHEDRINE) باعث انبساط (باز شدن) ریه ها می شود و بعنوان دارو در بیماری آسم و سرماخوردگی تجویز می شود. این ماده باعث افزایش اکسیژن رسانی به خون می شود. هنگامی که مقدار اکسیژن در خون بیشتر باشد، انرژی بیشتری در سلول ها تولید می شود ، یعنی انرژی بیشتری می سوزد.
   همچنین ضربان قلب و فشار خون را افزایش می دهد و باعث گرم شدن بدن در حین ورزش می شود. باعث کاهش اشتها می شود و مانند یک دیورتیک عمل می کند ، یعنی باعث افزایش دفع ادرار می شود.
   اگر شما آسپرین یا یک نوع داروی قلبی یا نوع دیگری از داروی ضد آسم (غیر از افدرین) را مصرف می کنید، یا اینکه نسبت به کافئین حساسیت دارید، نباید از قرص های چربی سوز استفاده کنید، زیرا باعث نامنظم شدن ضربان قلب، مشکل شدن تنفس و بروز حملات دردناک می شود.
   کافئین به همراه افدرین باعث افزایش تولید گرما در بدن می شوند. تحقیقات نشان داده اضافه کردن آسپرین به مواد حاوی کافیئن و افدرین، تولید گرما را بیشتر می کند. هنگامی که دمای قسمت مرکزی بدن افزایش یابد، شما به طور خودکار انرژی بیشتری می سوزانید.
   داروهای چربی سوز به علت کاهش سریع وزن، خیلی استفاده می شوند ، ولی باید بگویم که بعضی افراد به این داروها خوب پاسخ نمی دهند. اگر شما آسپرین یا یک نوع داروی قلبی یا نوع دیگری از داروی ضد آسم (غیر از افدرین) را مصرف می کنید، یا اینکه نسبت به کافئین حساسیت دارید، نباید از قرص های چربی سوز استفاده کنید، زیرا باعث نامنظم شدن ضربان قلب، مشکل شدن تنفس و بروز حملات دردناک می شود.
   پس در مصرف اینگونه داروها احتیاط کنید و از مصرف بی رویه و خودسرانه آنها اجتناب کنید و تحت نظر پزشک یا متخصص تغذیه این داروها را مصرف کنید.

  • ورزشکار حرفه ای

   برای کاهش وزن استفاده از رژیم غذایی و ورزش در کنار چربی سوزها بهترین گزینه است این طوری که وزن کم نمیشه مصرف چربی سوزها با ورزش تاثیر گذار هست

  • علی

   قیمت دقیق لیو چنده ؟ چقدر لاغر میکنه با یک دوره مصرف

 20. رها

  سلام
  من کافئین آلرژی هستم ، بدن سازی حرفه ای کار میکنم ، ال کارنیتین مصرف می کنم و دنبال یه چربی سوزم که مکمل بتونم باهاش استفاده کنم ، چی پیشنهاد می کنید ؟

 21. علی حلافی

  سلام ، من امروز مصرف لیپو سیکس ۱۲۰ تاییه رو شروع کردم که روزی چهارتاس دو تا ناشتا دو تا هم قبل از تمرین، امروز قبل از تمرین دوتا کپسول رو خوردم و بعدش هم پمپاژ خون سی ۴ رو که بعد از دو ساعت اخرای تمرین بودم که یهو حالت تحوع و بی قراری و اینا بهم دست داد و نتونستم تمرینو به اخر برسونم و بعد از اینکه مقاله شما (بالا) رو خوندم متوجه مشکلم شدم و فهمیدم که نباید یهو از روزی ۴ تا شروع میکردم ، لذا از شما ممنونم .

  • مدیریت

   سلام خوشحالم مطالبمون به دردتون خورد

 22. negin

  Salam mikhastam bedunam kodum yeki az model haye lipo 6 ghavitare va zud tar be natije miresim chon man ezafe vazne balai daram mikham behtarin charbi suz ro begiram?

  • قادر

   یه مدل برای خانم ها هست همون بگیرید دیگه مختص بانوان ورزشکار هست

 23. شبنم فاضل

  سلام.با تشکر از متن بالا یه راهنمایی ازتون میخواستم
  من برای اثربخشی بیشتر میخوام قرص ۶بلک رو با ال کارنتین همزمان مصرف کنم
  میشه راهنماییم کنید در رابطه با نحوه ی مصرف هر دو چربی سوز با هم؟
  قرص لیپو سیکسم (EXTREME POTENCY) خریداری کردم

  • رضا

   سلام شما چه لزومی داره دو تا چربی سوز همزمان باهم مصرف کنید اول یه چربی سوز ضعیف تر بعد یع چربی سوز قوی تر مثل لیپو به نظر من شما فعلا ال کارنتین تنها با ورزش هوازی و رعایت رژیم غذایی مصرف کن دفعه بعد لیپو مصرف کن ال کارنتین هم نیم تا یک ساعت قبل تمرین مصرف کن

   • شبنم

    سپاااااس.ممنون که وقت گذاشتین.به توصیتون عمل می کنم.

   • شبنم

    سلام.ببخشید روزی چندتاشو بهم نگفتین.ال کارنتین چجوری مصرف کنم؟؟؟؟سپاس

    • مهران

     صبح و قبل تمرین مصرف کن

 24. منصور آرش

  سلام
  من از لیپو ۶ سیاه استفاده میکنم چی برنا غذای باید داشته باشم .
  و روزانه چی تعداد استفاده کنم
  البته من ۲۵ سال دارم
  ممنون

  • رضایی

   طریقه مصرف لیپو ۶ :
   برای چربی سـوزی: ۲ عدد کپســــول ۳۰ دقیقه قبل از صبحانه یا تمــرین صبح و ۲ عدد دیگر در بعد از ظهر مصرف کنید. (فراموش نشود بعد از مصرف آب فراوان بنوشید) تنها با ۲ عدد کپسول در ۲ روز اول مصـــــرف شروع کنید (۱ عدد صبح و ۱ عدد در بعداز ظـهر) و مصـرف آنرا از ۱ عدد در ۲ روز اول تا ۴ عدد حداکثر در روز بالا ببرید.
   این مکمل چربی‌سوز را معمولا به صورت دو کپسول همزمان مصرف می‌کنند و به عبارت دیگر می‌توان گفت که هر سروینگ از این مکمل به صورت دو کپسول توصیه شده است.

 25. محمد

  سلام
  من لیپوسیکس ایکس سفید خریداری کردم ”
  تمرینه من ساعت ۵:۳۰ صبح شروع میشه ! لطفا طریقه مصرف این دارو رو برام تجویز میکنید.
  با تشکر
  محمد

  • مهدی

   لیپو ۶ هرز سفید نوترکس

   لیپو ۶ هرز نوترکس محصول سال ۲۰۱۴ شرکت امریکایی نوترکس می باشد که از پر طرفدار ترین چربی سوز های جهان می باشد . لیپو ۶ هرز نوترکس از بهترین و تخصصی ترین چربی سوز های مخصوص بانوان می باشد . این چربی سوز از قوی ترین و باکیفیت ترین چربی سوز های جهان است که به صورت تخصصی برای بانوان طراحی شده است.لیپو سیکس هرز از جمله چربی سوز هایی می باشد که به بافت های صورت اسیب نمی رساند و باعث ریزش موهای سر نمی شود و همچنین به پوست فرد مصرف کننده آسیب نمی رساند.ضمن اینکه این چربی سوز باعث افتادگی بافت قسمت های سینه و باسن به علت دارا بودن مواد ژلاتینه در خانم ها نمی شود.
   چربی سوز لیپو ۶ هرز که مخصوص بانوان است برای آن دسته از افراد خاص و حساس طراحی شده است که همواره نگران اثرات زاید و مضرات چربی سوز ها می باشند .با استفاده از این چربی سوز می توانید بافت های چربی کهنه و قدیمی خود را به حداقل برسانید. داشتن رژیم غذایی مناسب جواب دهی این محصول را به حداکثر مقدار خود می رساند.ضمن اینکه این چربی سوز را لزوما با ورزش نباید مصرف کرد و از جمله چربی سوز های موفق و پرطرفدار جهان است که تنها برای ورزشکاران طراحی نشده است.
   چند نکته مهم در مورد چربی سوز لیپو ۶ هرز (Lipo-6 Hers ) :
   با توجه به قدرت فراوان این محصول در از بین بردن چربی ها با احتیاط استفاده کنید .
   هرگز بیش از مقدار مصرف توصیه شده استفاده نکنید
   برای رسیدن به جواب مناسب کپسول ها را با ۲ لیوان آب میل نمایید.
   طرز مصرف لیپو ۶ هرز نوترکس : برای افراد بالاس ۱۸ سال ۲ کپسول در صبح ناشتا و ۲ کپسول بعد از ظهر مصرف نمایید. برای رسیدن به نتایج مطلوب این همراه با غذا مصرف شود. بهترین زمان مصرف آن ۳۰ دقیقه قبل از غذا و انجام تمرینات ورزشی می باشد.
   هشدار:
   این چربی سوز حاوی ۱۱۲ میلی گرم کافئین در کپسول مایع می باشد .در هنگام استفاده از این چربی سوز نوترکس در صورتی که میزان ویتامین ها در رژیم غذایی کافی نباشد استفاده مولتی ویتامین می تواند مفید باشد. استفاده این چربی سوز برای افراد زیر ۱۸ سال ممنوع می باشد.
   شرکت تولید کننده : Nutrex آمریکا
   تعداد کپسول : ۱۲۰ عدد

 26. پروين

  با سلام من الان دو روز قرص لیبو سیکس بلک مصرف میکنم سه تا صبح و سه تا ساعت ٢طبق دستورش ورزش هم میکنم و رژیم غذایی دارم من ایران نیستم و چند سوال دارم ممنون میشم راهنمایی کنید
  اول اینکه خونریزی قاعدگیم هنوز ادامه داره
  کف پام عرق سردمیکنه
  قلبم درد میکنه و خیلی حالت خوبی ندارم کمی لرزش دست
  قبلا اسم خفیف داشتم و افتادگی دریچه میترال اما الان مشکل اسمم بهتر شده
  من ١۶٨قد و ۶٠کیلو وزن دارم
  ایا ارزش داره ادامه بدم تا یک ماه تحمل کنم یا ممکنه خطر داشته باشه واسم

  • پروين

   راستش مربی ورزشم بهم گفت خوبه و عوارضی نداره و البته میدونم که هر دارویی حتی پزشکی برای بیماری عوارض خودش رو داره و البته که قرص برای لاغری عوارض بیشتر داره اما درباره نوع و شدتش خیلی نمیدونم و متاسفانه اینجا پزشک خیلی خوب در این زمینه نداره مشورت کنم
   اگر کمی درد در قفسه سینه و عرق سرد رو پیشانی و کف پا و تکرر مدفوع طبیعیه و خطرساز نیست ادامه بدهم تا یک ماه
   لطفا اگر اطلاعات کافی دارید راهنمایی کنید ممنونم

   • مهسا

    به نظرمن شما بهتر بود از یه چربی سوز ضعیف تر مثل ال کارنتین شروع میکردی بهتره قطع کنی خوب چند روز قطع کن ببین درد قفسه سینه عرق سرد تموم میشه یا نه
    و به نظر خودت این چربی سوز ارزش این همه درد داره یا نه که اخرش بخوای چند کیلو کم کنی

 27. محمد ج

  سلام از سایت خوبتون بسیار ممنونم
  فقط لیپو سیکس سیاه ،یا سفید یاقرمز چه فرقی داره. من می خوام فقط به مدت چهار هفته استفاده کنم میشه (یک ماه)
  ممنونم اگر جواب بدین

 28. مهرداد

  سلامو عرض ادب
  بیستو هشت سالمه با قد یکو هشتاد و وزن نود
  رزمی کار بودم قبلا ک تازگی نزدیک ب دوماهه متمرکز شدم روی پرورش اندام
  نزدیک ب ده کیلو باید وزن کم کنم
  مشاوره میخام برا مکمل
  کدوم تثاثیر بهتری داره
  من درمورد cla هم مطلب خوندم خیلی هم به نظرم خووب اومد، یه مکمل چربی سوز و کات کننده تقریبا مثه امینو ک تاثیره بیشتری رو وزن داره
  راهنماییم کنین برا مصرف ک کدوم استفاده کنم
  تمریناتم خوبه و کم نمیارم برا هوازی
  فقط مکملی میخام ک اگه قراره رژیم بگیرم کمک کنه برا وزنه زدن کم نیازم
  درضمن یه سوال دیگه
  کسی ک قبلا چربی سوزی مثه اسلیمینگ مصرف کرده باشه باز میتونه مکمل چربی سوزی مصرف کنه ،ضرری نداره
  مرسی از سایت عالیتون

  • رضایی

   سعی کن آمینو بگیری در کنار یک رژیم پر پروتیئن و کم کربو وچربی درکنارش هم تمرینات هوازی داشته باشی عالی جواب میده فعلا به فکر چربی سوز نباش سعی کن طبیعی بیاری پایین بهتره پروتئین خالص بگیر کم نمیایری

 29. ستاره

  چرا هیچ کس قیمت لیپو ۶ رو نمیگه؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  • مهدی

   چربی‌ سوز برتر (lipo-6)
   شرکت تولید کننده : Nutrex آمریکا
   تعداد کپسول:۱۲۰ عدد
   قیمت:۱۳۵,۰۰۰ تومان

 30. محمد

  سلام
  من حدود ۱۹ کیلو وزن کم کردن با رژیم الان ۸۱ کیلو هستم و قدم ۱۸۲ سانته با این همه قسمت های بدنم پر چربیه . واقعا دیگه خسته شدم از این وضعیت من الان تقریبا حدود دو سال اندازه نصف بچه ها هم غذا نمیخورم این وضعه بدنمه.
  از طرفیم تا یه ذره خیلی کم رعایت نکنم فوری وزنم میاد بالا
  واسه همین میخوام از این مکمل ها استفاده کنم
  میشه نظر شما رو هم بدونم؟
  چقدر تاثیر دارن؟
  عوارض جانبیشون چیه؟

  • رضا

   ممد جان به نظر من شما بهتره از یه چربی سوز ضعیف تر مثل ال کارنتین شروع کنی روزی دو تا بخور یکی صبح یکی قبل تمرین در کنارش هم پروتئین خالص هم بگیر چای سبز هم ساعت ده بخور در کنار همه اینا هم مصرف پروتئین زیاد تر کن از اون طرف مصرف کربوهم کمترش کنی به بدن ایده آل میرسی بعد این ۱۹ کیلو تو چه مدت زمانی کم کردی فدات شم

   • محمد

    سلام
    اولا مرسی از جوابتون
    دوما حدود ۱۰ماه طول کشید من ۲۰ کیلویی کم کردم با رژیم و البته هوازی ولی الان بیشتر از ۱سال و نیمه که تو رژیم هستم.
    خیلی اذیت میشم و نمیدونم چیکار کنم ؟

    • مهدی

     خوب سعی کن یه دوره مکمل و آمینو بگیری در کنارش هم ال کارنتین بگیر خوبه دیگه

 31. kasra

  salam, man be modate 2 mah lipo6 black estefade mikardam 1 doone sobh ghable bashgah 1 doone sa@ 5bad az zohr. taghriban ham hafte 4 sa@ havzi kar mikardam. akharin bari ke ghors khordam shab sa@2 ba zarbane shadid o namonazam ghalb bidar shodam fekr kardam daram sekte mikonam sari raftam bimarestan .man alan nemidonam vaghan in ba badanam chi kar karde. tosiye man ine ke ghors nakhordi vaghan arzesh un halato nadare ke man dashtam

 32. kasra

  salam
  man hududan in ghors ro 7 hafte roozi 2 bar masraf kardam tabghe dastor ke poshte ghors bood . mamoolan 1 sobh ghabl az bashgah 1 doone sa@ 5 bad az zohr. akharin bar ke masraf karda sa@ 2 shab ba ghalb dard shadid va tapesh ghalb bala bidar shodam , fekr kardam dg mimiram sari raftam bimarestan unja fekr kardan man shishe masraf kardam. alan khoda ro shokr khoobam, harfam ine ke vaghan laghari arzesh un heso hal mano nadare. hazer boodam 120 kg mimoondam vali un halatam tamoom mishod.

  • یاسر

   خوب خانم این قرص اصولا غروب به بعد نمیخورن شما ساعت ۲ شب اونم ناشتا اومدی این قرص خوردی مطمنا بدنت هنگ میکنه دیگه اصولی مصرف کردن مهمه به نظرم نه سر خود مصرف کردن

 33. kasra

  chera pak mikoni
  chera nemizari mardom bedoonan che side effetc dare

 34. یوسف

  سلام
  من ۱۰۶ کیلو و قدم ۱۸۳ هست
  ۴۰ روزه وزنه میزنم
  یه چربی سوز قوی و خوب میخام پیشنهاد بدین
  و محبت کنید بفرمایید ک از کجا تهیه کنم ک اصل باشه
  متشکرم

 35. zahra

  Salam.man Lipo6 sefido roozi 4 ta mikhoram 2 ta ghable sobhaneo tamrinam 2 ta ghable nahar vali mede darde shadid gereftam torie k engar ye alam ghaza khordam ta farda sobhesham chizi nemitoonam bokhoram siram.

  • مهدی

   سلام خانم سعی کن قبل ناهار و یک ساعت قبل از تمرین مصرف کنی ببین بازم اگه معده درد داری باید بیخیالش شی اینطوری بهتره بهترین چربی سوزهای دنیا هم بدون رعایت رژیم غذایی و تمرین هوازی برای شما فایده ای ندارد پس باید اراده خودتون رو تقویت کنید و با بیماری چاقی مبارزه کنید.

   • zahra

    Mamnoonam babate rahnamaeitoon.manam daghighan tebghe Hamin chizi k shoma farmoodid estefade mikonam roozane 2 sa@ o nim tamrinehavazio dastgah daram.moshkele man injast k hafteye Aval k shoroo b khordane in ghors kardam mede dardo nadashtam vali alan k dozesho ziad kardam(roozi 4 ta) medam dard gerefte. man vaznam 65 kilooe ghadam 166e . Age ghorsaro roozi 2 ta estefade konam moshkeli pish miad?

 36. محبوبه

  سلام من ٢٠ کیلو اضافه وزن دارم یک ماهه با رژیم و ورزش ویک دوره الکارتنین ۵ کیلو کم کردم ، الان قرص lipo6 گرفتم ولی تا بعد عید نمیتونم ورزش کنم چون هم جراحی کردم هم باشگاهمون تا بعد عید تعطیله میخواستم بدونم بدون ورزش با این قرص وزن کم میکنم ؟ آخه نمیحوام بین کاهش وزنم فاصله بیوفته و میترسم تا بعد عید همون ۵ کیلو ام برگرده

  • رضا

   سلام سعی کن روزی دو بار صبح و غروب پیاده روی داشته باشی اگه کلا بیکاری میشه مصرف کرد ولی بهتره به بدنت هم استراحت بدی یه هفته بین دو چربی سوز فاصله بیفته بد نیست ولی سعی کن رزیم غذاییت رعایت کنی سعی کن تو خونه هم هستی اکتیو باشی و در کنارش هم پیاده روی در نظر بگیری خوبه به یاد داشته باشید که محصولات چربی سوز تنها به همراه ورزش تاثیر گذارند و اگر ورزش نمی‌کنید به هیچ عنوان از این محصولات استفاده نکنید.

  • مهدی

   محصولات چربی سوز زیادی برای بانوان وجود دارند که همه مدعی بهترین بودن هستند. اما نوتریکس با فرمولاسیون جدیدش چربی سوزی را وارد مرحله ی جدیدی کرده است. مرحله‌ای بالاتر از بهترین بودن، بیشترین قدرت و هر تجربه ی چربی سوزی که تا به حال داشته‌اید.

   لیپو ۶ خانم‌ها قویترین چربی سوزی است که تا به حال برای بانوان ارائه شده است. این محصول شامل گروه فوق‌العاده قوی از چربی سوزهاست. و این ها تنها دلایلی که این محصول مخصوص خانم‌ها هستند نیست، این محصول برای اولین بار قدرت چربی سوزی در قسمت‌هایی از بدن بانوان را دارد که تا به حال هیچ چربی سوزی نداشته است. طراحی لیپو سیکس به‌گونه ای است که هرجا با اثری از چربی اضافی برخورد می‌کند با آن مبارزه می‌کند.

   لیپو ۶ بلک هرس نوترکس یک محصول بسیار قوی در امر چربی‌سوزی است و اگر به جایی رسیده‌اید که با حجم زیادی چربی مواجه‌اید و از هیچ محصول یا فعالیتی جواب نمی‌گیرید و دنبال محصولی که به معنی واقعی رژیمتان را متحول و موثر کند هستید، پاسخ شما لیپو ۶ بلک هرس نوترکس است.

   به یاد داشته باشید که محصولات چربی سوز تنها به همراه ورزش تاثیر گذارند و اگر ورزش نمی‌کنید به هیچ عنوان از این محصولات استفاده نکنید.

   طریقه مصرف:

   ۳ عدد صبح ۳ عدد عصر، تا ۶ ساعت قبل از خواب مصرف کنید و هرگز بیش از روزی ۶ عدد استفاده نکنید.

   دوره ی مصرف قرص‌ها ۸ هفته و سپس ۴ هفته استراحت (عدم مصرف) می‌باشد.

   حداقل ۳۰ دقیقه قبل از وعده غذایی مصرف شود.

 37. aziz

  دوستان سلام
  من لیپو۶ سفیدبا در قرمز رنگ۱۲۰تایی گرفتم و بهم گفتن روز۲تا بعد صبحانه و۳تا قبل تمرین. روزی ۶الی۸کیلومتر دوندگی دارم.رژیم غدایی سختی دارم.خواهش میکنم ی کم راهنماییم کنید ایا درست عمل میکنم؟یا خیر؟

  ممنون از تمامی عزیزان

  • مدیریت

   ۳ عدد صبح ۳ عدد عصر، تا ۶ ساعت قبل از خواب مصرف کنید و هرگز بیش از روزی ۶ عدد استفاده نکنید.البته دو عدد واسه شما هم عالی جواب میده مصرف پروتئین زیاد کنی که بدنت بعد دوره شل نشه

   دوره ی مصرف قرص‌ها ۸ هفته و سپس ۴ هفته استراحت (عدم مصرف) می‌باشد.

   حداقل ۳۰ دقیقه قبل از وعده غذایی مصرف شود.

   • aziz

    سلام ممنون از شما
    میتونم از چه نوع پروتئین هایی استفاده کنم و به چه مقدار؟البته زیاد چاق نیستم ۷۵کیلو وزم۱۷۸قد/
    ممنون از همه راهنمایی هاتون

 38. متین

  سلام:میخواستم بدونم چربی سوز lipo6 قوطی ۶۰تایی هم داره؟

  • رضایی

   فکر نکنم کمترینش ۹۰ تاییه

 39. مبینا

  سلام ببخشید من بیماری تشنج داشتم و خوب شدم تابستون با دستور پزشک ال کارتیتین استفاده کردم و روز ۳ داشت حالم بد میشد و دکتر گفت ک مشکل پیدا کردید و…..این قرص برا تشنج بد نیست ؟؟؟؟؟اخه ال کارنتین رو نوشته بودن توی عوارضاش اما برا این قرص همه جوره تحقیق کردم راجبش اما چیزی ندیدم ک مربوط ب تشنج باشه ممنون میشم اگه اطلاعاتی دارید در اختیارم بزارید مرسی

 40. مهدی

  سلام من چند روزه لیپو ۶ بلاک رو با ال کارتنین همزمان استفاده می کنم
  لیپو ۲تا قبل از صبحانه و ۲تا قبل از ناهار می خورم
  ال کارنتین هم ۳تا قبل از تمرین
  امینو بیف هم کنارش می خورم
  تمرینم هم خوبه رژیم هم دارم به نظرتون مشکلی نداره!؟

  • احمد

   ال کارنتین ۳ تا خیلی زیاده چند میل گرفتی دو تاش خوبه به نظرم نیاز نیست سه تا با هم مصرف کنی در کناراین ها میتونسی یه پروتئین خالص هم میگرفتی

 41. فرشاد

  سلام خسته نباشید من ۱۸۱ قدم و ۸۹ کیلو وزنم هست و حدود ۴ روز هست ک روزی دو عدد لیپو ۶ بلک مصرف میکنم و هر بار حدود ۱٫۵ ساعت بعد از مصرف احساس تنگی نفس بهم دست میده خیلی حاد نیست ولی خوب خوشایند هم نیست قطعا ، میخواستم ببینم طبیعیه این حالت یا نه ؟ با مربی ک ازش این قرصها رو تهیه کردم هم موضوع رو مطرح کردم ک لیشون گفتن چون بدن در حال چربی سوزی هست این حالت بوجود میاد ، ممنون میشم راهنماییم کنید

  • کریمی

   عوارض جانبی مصرف قرص های لاغری چیست؟
   در صورتی که این داروها بیش از اندازه مصرف شوند یا مدت مصرف بیش از چند هفته شود، عوارض زیر بروز می کند:
   افزایش ضربان قلب
   افزایش فشار خون
   تعرق زیاد
   یبوست
   کم خوابی
   تشنگی زیاد
   گیجی
   پر بودن بینی
   سردرد
   اضطراب
   خشکی دهان

 42. عرفان

  سلام من ۱۲۰ کیلو وزن داشتم ۱ سال پیش چون موی تای کار هستم وزن خودم با ورزش کم کردم یه صورت طبیعی بدون قرص اما ۱ سال عارضه کاهش قند خون پیدا کردم که داعم کم میشد چون توی ۳ ماه ۲۰ کیلو کم کردم و نتونستم ورزش کنم به علت افت قند خونم چون قبلا پیش دیابت داشتم که با ورزش رفع شد حالا باز به ۱۲۰ کیلو رسیدم و بدنم از فرم خارج شده دیگه خیلی ناراحت میشم به خودم نگه میکنم از اوج به پایین رسیدم حالا در مورد این قرص پیشنهاد میکنید لیپو یا نه؟ ممنونم

  • مهران

   دوست عزیز بهتره زیر نظر پزشک از چربی سوزها ساتفاده کنی سعی کن سرخود چربی سوز مصرف نکنی بهتره بری پیش متخصص تغذیه رژیم غذایی بگیری ازش

 43. لیلا

  سلام وقت بخیر
  لیپو سیکس انلمیتید. طرز استفادش رو میخوام بدونم و اینکه من ۲۰ک اضافه وزن دارم و شروع کردم روزی نیم ساعت هوازی کار میکنم و نیم ساعت دستگاه خواستم ببینم مصرف این چربی سوز باعث سریعتر شدن روند لاغری میشه یا نه ?
  و اینکه من قبلا هم چربی سوز استفاده کردم

 44. احد

  با سلام
  ممنون و سپاس از مدیریت سایت بخاطر مطالب آموزنده شما
  یه سوال داشتم میخاستم بدونم این چربی سوزlipo6 برای افرادی که فشارخون بالا دارند هم توصیه میشه یا خیر؟
  ممنون از شما

 45. تکتم

  سلام،من یه دوره آل کارنتین استفاده کردم راضی بودم،الان ۱هفته Lipo6 می خورم ولی به شدت حالت تهوع و تپش قلب دارم،ممنون می شم راهنمایی کنید.

  • سحر فیتنس

   تعداد مصرفت چندتا بوده این باید از کم شروع کنی ببینی به بدنت ساز گار هست یا نه فقط همین مکمل مصرف میکنی یا مکمل دیگه ای هم داری تعداد قرص کم کن اگه بازم همین حالت داشتی بیخیالش شو دوستمم همینطور شد بهش سازگار نبود

 46. Niloofar

  سلااام ..ببخشید من قبلا لیپو قرمز مصرف کردم الان میخوام لیپو ۶بلک بخورم بنظرتون رو خانما تاثیر زیادی نداره؟؟؟من میتونم بخورم؟؟؟قبلی فقط،واسه دفع اول تپش قلب و بی خوابی میاورد …

  • مهسا

   چربی سوز لیپو ۶ بلک هرز (Lipo-6 Black Hers ) میگیر مختص خانم ها هست لیپو ۶ بلک هرز نوترکس از بهترین و تخصصی ترین چربی سوز های مخصوص خانم ها است.این چربی سوز از قوی ترین و باکیفیت ترین چربی سوز های جهان است که به صورت تخصصی برای بانوان طراحی شده است.لیپو سیکس بلک هرز به عنوان قاتل چربی های زائد بدن شناخته می شود و از جمله چربی سوز هایی می باشد که به بافت های صورت اسیب نمی رساند و باعث ریزش موهای سر نمی شودو همچنین به پوست فرد مصرف کننده آسیب نمی رساند.
   چربی سوز لیپو ۶ بلک لیزا که مخصوص بانوان است برای آن دسته از افراد خاص و حساس طراحی شده است که همواره نگران اثرات زاید و مضرات چربی سوز ها می باشند .با استفاده از این چربی سوز می توانید بافت های چربی کهنه و قدیمی خود را به حداقل برسانید. داشتن رژیم غذایی مناسب جواب دهی این محصول را به حداکثر مقدار خود می رساند.
   لیپو ۶ بلک هرز نوترکس
   چند نکته مهم در مورد چربی سوز لیپو ۶ بلک هرز (Lipo-6 Black Hers ) : با توجه به قدرت فراوان این محصول در از بین بردن چربی ها با احتیاط استفاده کنید . هرگز بیش از مقدار مصرف توصیه شده استفاده نکنید برای رسیدن به جواب مناسب کپسول ها را با ۲ لیوان آب میل نمایید.
   طرز مصرف لیپو۶ بلک نوترکس : برای بزرگسالان ۳ کپسول در صبح ناشتا و ۳ کپسول بعد از ظهر مصرف نمایید. برای رسیدن به نتایج مطلوب این همراه با غذا مصرف شود. بهترین زمان مصرف آن ۳۰ دقیقه قبل از غذا می باشد.
   هشدار:این چربی سوز حاوی ۱۱۲ میلی گرم کافئین در کپسول مایع می باشد .در هنگام استفاده از این چربی سوز نوترکس در صورتی که میزان ویتامین ها در رژیم غذایی کافی نباشد استفاده مولتی ویتامین می تواند مفید باشد
   شرکت تولید کننده : Nutrex آمریکا
   تعداد کپسول:۱۲۰ عدد

 47. محمد

  سلام…مرسی از سایت خوبتون و وقتی ک برا ورزشکاران میزارید
  من محمد هستم با قد ۱۸۴ ووزن ۹۲٫ یک دوره الکارنتین بامکمل lipo 6blackهمرا با کلن بترول مصرف کردم.وچربی های دور شکمم به حد چشم گیری از بین رفت.ولی هنوز بطور کامل کات نکردم چربی های پایی شکم دارم.در حال حاضر الکارنین روزی دو وعده مصرف میکنم.
  برا ادامه چربی سوز ک بطور کامل کات کنم چه نوع چربی سوزی و به چه روشی پیشنهاد میکنید

  • رضایی

   دفعه چندمت بود این سه تا چربی سوز با هم مصرف کردی محمد کافئین بگیر و ال کارنتین با پروتئین خالص و آمینو و رزیم غذایی پر پروتئین

 48. محمد

  مرسی از شما جناب رضایی
  دفعه دومه ک چربی سوز مصرف کردم
  ولی حدود ی سال فاصله بود بین چربی سوز اول و دوم.ی جورایی وقفه افتاد بین باشگاه رفتنم.
  پروتئین خالص؟؟؟
  ی خورده حجم گرفتم .
  میخوام خطی بشمو خشک .
  حس میکنم پروتئین بمن حجم میده

  • بهنام

   استفاده از ال کارنتین ، پروتین خالص ، امینو ، سی ال ، و از همه بسیار مهمتر تغذیه طی دوره و پس از دوره است ،،، ینی باید پس از دوره مکملی تا ۲ ماه بعد رژیم غذایی شو نگه داره

 49. فريما

  سلام ممنون از زحمتهایی که برای ارائه اطلاعات صحیح میکشید
  من حدود دوهفته است که فقط صبح روزهای تمرین بدنسازی ۴ روز درهفته ،قبل از صبحانه لیپو ۶ انلیمیتد میخورم که از ١ عدد تو هفته اول و ٢ عدد در هفته دوم و سه عدد در هفته سوم دوزش زیاد میشه . لرزش دست رو نیم ساعت بعد از مصرف تجربه کردم – چیزی که من رو ترسونده خون دماغ شدن در صبح هاست که تو این مدت ۵-۶ بار خون دماغ شدم – امروز هم دقیقا نیم ساعت بعد از خوردن ٣ تا خون دماغ شدم .خواهش میکنم راهنماییم کنید

  • مهسا

   دوست عزیز مصرف قطع کن چند کیلو کاهش وزن ارزش از دست دادن سلامتی نداره با تشکر

 50. عرفان

  سلام من میخوام لیمو ۶ با امینو MEGA SPORT استفاده کنم ۱۱۵ وزن منه ولی چربی شل ندارم هیکلم خوبه و چون بوکسر هستم تمرین سنگین دارم و میخوام وزنم کم کنم از وزن بالا راضی نیستم سال پیش ۲۰ کیلو کم کردم بدون دارو ولی میخوام امسال وزن خودمو ۸۰ یا ۷۵ کنم …راهنمایی کنید تازه آزمایش ام دادم هیچ مشکلی ندارم فقط یکم خونم غلیظ است که دکتر گفتم عادیه ….

  • رضایی

   سلام عرفان بهتر نیست یه دوره مکمل بری به نظرت یه پروتئین خالص و آمینو وردار با چای سبز و ال کارنتین خوب جواب میده

 51. مانا

  با سلام
  میخواستم بدونم ایا این محصول اسهال اور وبرای کسانی که بای پس روده کردن مضره یا میتونن استفاده کنن سی ال ای قرمز رو منظورمه
  با تشکر

  • مهسا

   بهتره زیر نظر پزشک چربی سوز مصرف کنی اول بهتره بری پیش متخصص تغذیه

 52. رضایی

  مصرف آب و مایعاتت زیاد تر کن و رنگ ادار به شفافیت بزنه اگه بعدش بازم سوزش داشتی یه مشکلی هست به نظرم اره میشه بسته به هدفت با مکمل های دیگه مصرفشون کنی

 53. علی

  سلام ممنون از مطالب بسیار خوبتون.من قبلا به صورت حرفه ای تکواندو کار میکردم اما چند وقتیه تمرینم خیلی کم شده.نزدیک به ۱۵ کیلو اضافه وزن دارم.به نظرتون از لیپو استفاده کنم؟درضمن این عوارض جانبیش تاثیر طولانی مدت داره؟ممنون میشم راهنماییم کنید

  • مهدی

   فعلا از یه چربی سوز ضعیف تر شروع کن علی مثل ال کارنتین چای سبز کافئین به بعد لیپو در نظر بگیر

 54. Marzi

  سلام خسته نباشین
  میخواستم ببینم تاثیر کدوم (لیپو قرمز سفید و بلکش )بیشتر برای چربی سوزی؟
  من سفیدشو مصرف کردم بد نبود

  • بهنام

   فکر کنم زیاد فرق داشته باشن ولی کمپانی شاید در هر سری تولیداتش که اوایل سفید بعد نفرهای و قرمز و بلکش بود برای جلب مشتری این کارو کنه ،،، ولی در کل شاید چون سریهای قرمز و سیاش جدیدترن مکانیزم موادشو ارتقا داده باشه

 55. رحیم

  سلام
  کبدم چرب و چربی خون دارم
  مصرف چربی سوز مشکلی نداره؟؟

  • رضا

   بهتره با پزشکت مشورت کنی سرخود مصرف نکن دوست عزیز

 56. reza

  با کم کردن وزن تا حدود ۱۵کیلو بدنم لش میشه ؟
  پشت بازو و … آویزون وشل میشه؟؟

 57. اسماعیل

  سلام باتشکر از اطلاعات مفیدتون خواستم نحوه تشخیص اصل از بدل لیپوسیکس بلک رو برامون بفرمایین البته باتوجه به نوع کپسول هاش. ممنونم

 58. آرزو

  سلام روزتون بخیر این قرص بدون عوارض هست مثلا روی تعریق یا کبد تاثیر نمیذاره؟

  • رضایی

   چنانچه بیماری خاص و غیر خاصی دارید و یا در حال مصرف دارویی ( هر نوع دارویی ) هستید قبل از مصرف با پزشک خود مشورت نمایید .
   مصرف را دو هفته قبل از عمل جراحی قطع نمایید و در غیر این صورت پزشک معالج را از مصرف فوق آگاه نمایید .
   چنانچه با تپش قلب و یا ضربان قلب نامنظم و تند و یا سرگیجه و سیاهی رفتن چشم‌ها ، سردرد ، کوتاه و تند شدن تنفس مواجه شددی مصرف را قطع نمایید .

 59. meysam

  ای کاش راجب قیمتشم صحبت میکردید

 60. فاطمه

  ببخشیر من نمیدونم چرا وقتی لیپو۶ رو میخورم به شددددددت خواب آلوده میشم و سریع به خواب میرم!!! یجور عجیبی!!!!
  وسطاش با صدای تپش قلبم از خواب پا میشم
  طبیعیه؟چون میگین بی خوابی میاره!!!

 61. فریبا

  سلام لیپو بلک ۶ رو از کجا میتونیم بخریم اینترنتی لطفا آدرس سایت رو بدید ممنون

 62. محمدرضا

  سلام ببخشید من از وزن ١٣۵ کیلو بدون مصرف قرص چربی سوز خودمو رسوندم ب ٩۵ کیلو ولی شکمم اویزون شده ایا با استفاده قرص چربی سوز میشه شکمم رو یک تیکه کنم بدون اینکه اویزون باشه؟!

 63. مهران

  سلام . من ۲۱ ساله هستم قد ۱۸۱ وزن ۸۱ . از مهر سال قبل شروع کردم تا دی . بعد دوباره از بهمن تا اردیبهشت هم رفتم ولی از اون موقع تا الان به دلایلی نتونستم باشگاه برم . تو اردیبهشت مربی بهم بروتئین وی و کراتین رو بیشنهاد داد ولی احساس میکنم چربی اضافه و رگهای کوچیک و عمقی ای دارم . درصد چربی بدنم هم ۲۱ درصده . میخواستم ببینم آیا میتونم از لیبوسیکس استفاده کنم یا حتما باید با ال کارنیتین شروع کنم؟؟ و اینکه بخاطر وقفه ای که افتاده چقد تمرین کنم و بعد از چربی سوز استفاده کنم؟؟ خواهشا جوابمو بدید . خیلی ممنون

 64. حسن

  سلام خسته نباشین
  اقا من وزنم تقریبا ۱۲۰ کیلو و قدم ۱۸۶ باشگاه بدن سازی هم رفتم چن وقتیه و الان هم دارم میرم و هوازیم کار میکنم حالا یه دوره چربی سوز برداشتم که شامل:
  لیپو ۶ بلک
  گلوتامین
  امینو اسید
  و ویتامین های c E و فارماتون و مولتی ویتامین
  حالا اینطور که تو باشگاه گفتن روزی ۳ تا لیپو ۱قبل صبحونه ۲ قبل تمرین گلوتامین بعد صبحانه و قبل تمرین و امینو اسید رو قبل صبحونه ۳ ، ۳ تا قبل ناهار ،۳ تا قبل تمرین ، ۳ تا بعد تمرین ،۳ موقع خواب میخواستم بدونم تعداد مکمل ها زیاد نیست ایا مشکلی پیش نمیاد وعده هایی و تعدادی که گفتن مکمل ها رو مصرف کنم درسته یا نه؟ راستش من از فردا میخوام مصرف مکمل ها رو شروع کنم یه راهنمایی اساسی میخوام دست شما درد نکنه

 65. شیما

  سلام خسته نباشید ببخشید من اصلا اضافه وزن ندارم ولی موضعی هست چاقیم و سلولیت میخواستم ببینم میتونم از چربی سوز استفاده کنم ممنون

 66. مصطفی

  سلام دوست عزیز. ال کارنیتین و قهوه با هم تداخل دارن؟

  • مهدی چاری

   سلام بهتره با هم مرف نشه سعی کنید کافئین رو یک ساعت قبل از تمرین مصرف کنید تا جذب خون بشه. ال کارنیتین رو میتونید نیم ساعت قبل از تمرین مصرف کنید.

 67. محمد

  سلام محمد هستم ۲۹ ساله
  وزنم ۱۰۳ کیلو و قدم ۱۷۸
  حدود ۲۰ کیلو میخوام وزن کم کنم،تقریبا هر روز شروع کردم به بدنسازی نیم ساعت وزنه و ۱ ساعت هوازی،همه اضافه وزن هم شکمه.
  ممنون میشم راهنمایی بفرمایید بین چربی سوزها بهترین گذینه برای من چیه و در چه دوزی..
  ممنونم پیشاپیش

 68. سلمان

  سلام من برای چربی سوزی شکمم میخوام از این مکمل استفاده کنم اما مربیم گفته ک این مکمل برای کساییه ک خیلی چربی دارند و عوارض کبدی داره. خواستم بپرسم واقعا عوارض بدی داره و ایا میتونم برای اب کردن شکم و پهلو استفاده کنم یا نه؟ مرسی

 69. سمیه

  سلام من قبلا اسلیمینگ قرمز استفاده کردم حالا دیگه بم جواب نمیده و دلیل دیگه اینکه ده تا که کم میکنم دیگه جواب نمیده میشه بگید به نظر شما لیپو ۶ استفاده کنم تاثیر داره یا خیر و دیگر اینکه کدام نوع از آن را استفاده کنم و از کجا تهیه کنم که اصل باشه ممنون میشم راهنمایی کنید

 70. علي

  سلام، من بدن سازی کار میکنم و حدودا ١۵ کیلو اضافه وزن دارم ،،میخوام برای کم کردن وزنم از ال کارنتین و لیپو ۶ استفاده کنم که بسته ۶٠ تایی هست، و بهم گفتن در کنارش برای این که پوستم شل نشه آمینو هم استفاده کنم، الان میخواستم نظر شما رو بدونم و دوز مصرف هر کدومش هم بهم بگین ، ممنون

 71. محمد

  سلام خسته نباشید. یه سوال داشتم من الان توی دوره ی کراتین هستم. چقدر و چطور باید دورهی چربی سوزی رو شروع کنم؟ یعنی چند روز بعد از اتمام دوره ی کراتینم و با چه محصولی کار چربی سوزی رو شروع کنم. چیزی در حدود ۱۲ کیلو اضافه وزن دارم که ۴ کیلوی ان در هنگام دوره ی کراتین اضافه شده است در ضمن ۳ ماه است که بدن سازی را شروع کرده ام.

 72. حمید

  سلام
  من دیسک کمرم رو عمل کردم به همین دلیل نمی تونم دیگه مثل قدیم شکم برم یا فعالیت زیاد فقط بیشتر تو
  آب راه میرم به همین دلیل چربی دور شکم وپهلوم زیاد شده فقط
  چطوری میتونم از شرشون راحت بشم وزنم بالا نیست ۷۰ کیلو قد ۱۶۸ آیا این کپسول برای من مفید هست یا خیر ممنون میشم راهنمایی بفرمایید واز کج تهیه کنم.

  • لیدی گاش

   هیچ قرص چربی سوزی بدون ورزش جواب نمیده
   حتی لیپو

 73. مریم

  سلام به مدیر محترم سایت. امروز با سایت خوبتون آشنا شدم. ممنونم از شما به خاطر حوصله خوبتون در پاسخ دهی به سئوالات. من ۱۶۱ قد و ۱۷۱ وزن دارم و برای اولین بار میخوام لیپو ۶ بلک استفاده کنم آیا فکر میکنید با توجه به مقدار کم ورزش اونم روزی یک ساعت بتونم موفق باشم برای کاهش چربی ؟ و لطفا بفرمایید با چند عدد در روز شروع کنم؟ و آیا لازم هست کارنیتین هم کنارش بخورم؟ ضمنا تا الان هیچ چربی سوزی استفاده نکرده ام.

 74. سحر

  سلام. برای خانم ها گفتین که lipo6 سفید مناسبه. من میخوام تهیه کنم ولی هر چی میگردم پیدا نمیشه. میشه راهنماییم کنید؟

 75. رویا

  سلام
  من لیپو۶ بلک میخوام استفاده کنم زمان کلاس ایروبیک من ۹نیم صب هستش..نمیدونم چطوری مصرف کنم..

 76. پارسا

  سلام خسته نباشید من تازه شروع ب بدنسازی کردم و وزنم ٩۴و قدم ١٨٧و ١٩سالمه میخام با قرص ال کارنیتین ۵٠٠شروع کنم خواست ببینم نظر شما در این رابطه چیه و دوز مصرفش چقدر باید باشه؟؟ممنونم

 77. فاطمه

  سلام
  لیپوسیکس بلک برای خانم ها مشکل بارداری ایجاد نمیکند ؟
  ممنون

 78. سحر

  رو اشتها هم تاثیر میزاره؟! من از وقتی خوردم کلا اشتهام کم چ عرض کنم به صفر رسیده

  • رضایی

   اره بی تاثیر نیست

 79. مهرداد

  سلام. lipo6 black مصرفش ایا دارای عوارض هم هست ؟

 80. zahra

  سلام من ۳۵سالمه و قدم ۱۶۰ وزنم۷۰کیلو هس الان بچه شیرخواره دارم کی و چه میزان و از چه قرص چربی سوزی میتونم استفاده کنم ممنونم اگه راهنماییم کنین

 81. zahra

  در ضمن بیشترین چاقی رو در پلو و شکم دارم که بخاطر تنظیم نبودن هورمونام هستش و خیلی ناراحتم و تو روحیه من تاثیر گذاشته ممنون میشم کمکم کنین

 82. اشكان

  سلام ، رده سنى استفاده از لیپو۶ چیه ؟
  ممنون میشم راهنمایى کنید

 83. سما

  سلام دوستان من ۱۰روزه دارم هیدروکسیکات ۶۰تایی فت بورنر میخورم، کسی استفاده کرده؟؟تاثیر داره؟؟؟

 84. م.ت

  سلام .میشه بگید از کجا مکمل lipo 6 رو بگیرم و قیمت پک ۱۲۰ تایی چقدره الان

 85. راستین

  با سلام.لطف کنید بفرمایید پکیج ۱۲۰تاییlipo6 black رو چطور میشه تهیه کنم؟وهمینطور قیمت و نحوه ی پرداختش رو هم بفرمایید.سپاسگزارم

 86. فریده نظام

  ۱ بسته ۱۲۰ عددی قرص لیپو ۶ بلک اکسترم رو خریدم ۱۰۵ تومن.
  و ۱ هفته س اینطوری مصرف میکنم : ۱ قبل از صبحانه و ۲ عدد قبل از تمرینم.
  الان که دارم اینو مینویسم سه تا قبل از تمرین خوردم و بشدت ضربان قلب و فشار چشم و سرگیجه و بیقراری و حالت تهوع دارم . طوری که وسط تمرین نتونستم ادامه بدم و بیخیال شدم.
  روزای قبل که فقط دو تا قبل تمرین میخوردم فقط سرگیجه داشتم.
  من حرفه ای ورزش نمیکنم اما رژیم خوبی دارم.
  دوستان شما هم این عوارض رو داشتین ؟
  به نظرتون لیپو بهتره یا هیدروکسی کات ؟ کدوم قوی تره ؟
  نگین ال کارنتین بخور که بهم نمیسازه

 87. مریم

  سلام
  لیپو سیکس هرز اصل رو چطور تشخیص بدم
  من کرمان هستم
  از کجا می تونم اصلشو بگیرم
  ممنون از راهنماییاتنون

  • Sina ghaffari

   سلام
   پارک مطهری _ ابتدای خیابان مطهری_سمت راست _لوازم ورزشی سهیل
   من یه بسته لیپوسیکس بلک ازش گرفتم عالی بود منتها ۶۰ تاییشو با دوز ۲ برابر…..

 88. Zohre

  سلام ممنون از سایت خوبتون من ١۶٠ قد و ۶٩ کیلو وزن دارم که متأسفانه دارای چاقی موضعی هستم یک هفته ست که لیپو ۶ black uc که شصتعددی هست گرفتم گفتن روزی دو عدد استفاده کنم البته قبلا أهل ورزش نبودم از زمان استفاده روزی نیم تا یک ساعت ورزش هوازی میکنم اما هنوز تغییری نداشتم خواستم ببینم اینکه در این مدت هیچ کارش وزنی نداشتم طبیعیه؟ البته در کنارش رژیم هم دارم و مصرف غذا رو به حداقل رسوندم

 89. طناز آزاد

  سلام .دوستان کسی هم بوده استفاده کرده باشه و راضی باشه؟میشه اشخاصی هم که وزن کم کردن با لیپو۶نظراتشون رو بگن؟من وزنم استپ کرده و ثابت مونده؟بنظرتون چیکار کنم؟از این قرص بگیرم؟ حدود ۹ سال پیش یه قرص چربی سوز خوردم همون ۱ عدد منو کشید بیمارستان و شدید حالم بد شد.آیا لیپو هم تاثیرات بدی داره؟

 90. شينا

  سلام من خودم به مدت دو ماه لیپو ۶بلاک استفاده کردم روزی یک عدد نیم ساعت قبل از تمرین بدنسازی ۶ کیلو فیکس کم کردم عالیه
  عوارضی هم نداشت

 91. yousef

  سلام روی قرص lipo6 مشکی نوشته یدونه صبح و یکی عصر مصرف کنید و به هیچ وجه نباید در ۲۴ ساعت بیشتر از دوتا مصرف کنید حتی این بصورت قرمز رنگ نوشته شده من نمیدونم دوستان چطور جرات میکنن بیشتر مصرف کنن مصرف این قرص دمای بدنو میبره بالا و انرژی زیادی به ادم میده

  • لیدی گاش

   کجاش نوشته اینی ک میگیو؟
   لیپو ۶ بلک ۱۲۰تایی روش نوشته شده ک تا روزی ۶ تا هم میشه استفاده کرد
   منتها اون دوز مصرفی و اینکه کی مصرف کنی رو مربیت تعیین میکنه.

   • اشکان پورزاد

    این عزیزم ک دوستمون میگه مدل لیپو سیکس اولترا هست ک خیلی قوی تر از نسخه معمولیه

 92. محمدی

  سلام وقت بخیر. من یک روز در میان دارم اسپنینگ کار میکنم. مربی خودم گفته ۲ عدد قرص یکی قبل از نهار و یکی قبل از تمرین مصرف کنم.این روش جواب میده آیا؟و اینکه روزی که تمرین ندارم به چه صورت مصرف کنم؟

  • مدیریت

   سلام. در روزهای غیر تمرین، همون یکی قبل ناهار رو میل کنید. و اگر امکانش هست در روزهاییکه تمرین ندارید، از تمرینات ورزشی در داخل خونه استفاده کنید.

 93. حامد

  سلام من فشار خون بالا داشتم و الان فشار با دارو کنترل شده و بدنسازی هم میرم میخوام بدونم میتونم چربی سوز لیپو ۶ استفاده کنم ضرری نداری برای من

 94. Jalinus

  سلام
  من قدم ۱۸۰ وزنم ب زور از ۹۸ رسوندم ب ۹۵ بیشترین مشکلم پهلو ک خیلی افتضاحه چی پیشنهاد میکنید الان امینو ۲۲۲ مصرف میکنم در کنارش چی استفاده کنم ک جواب بده

  • لیدی گاش

   آمینو مگه چربی سوزه

 95. مهران

  سلام این قرصlipo6 چند نوع داره کودومش بهتره وقویتره باسه چربی سوزی وکاهش وزن همراه ورزش؟

 96. دانلود فیلم

  سلام میشه لینک داخل مطلبو چک
  کنید.برای من مشکل داشت.ممنون

 97. حمید

  سلام دو ستان من‌یک کپسول لیپو ۶ گرفتم مشگیه بعد بعد مربیم بهم گفته روزی یک دونه بخورم تا بهم بگه بعد الان یک ربع قبل تمرین مصرف کنم تاثیری رو خواب شبم نداره چون میگن ۶ ساعت قبل خواب نباید بخورم میشه بگید

 98. مهدیه

  سلام من ۱۶۷ قدمه و ۷۷ وزنم از مربی باشگاهم قرص لیپو۶ بلک ۶۰ تایی شرکت نوترکس گرفتم و روی هر کپسول نوشته شده لیپو۶ به همراه ال کارنتین ۱۵۰۰ شرکت الیمپ که ۴۵۰ هزار برام آب خورد .روزی نیم ساعت قبل از ورزشم از هردو استفاده میکنم و الکارنتینم دوباره قبل از ناهار یه دونه میخورم و یک ساعت تردمیل و نیم ساعت با دستگاهای دیگه ۶ روز در هفته کار میکنم ولی هنوز تغییری ندیدم آیا این طبیعیه.من فکر میکردم لیپو خیلی تاثیر گذاره

  • darab_mokamel_ebi@داراب مکمل ابی

   ۴۵۰هزااااار؟؟؟رو چه حسابی ؟؟ چند برابر قیمت اصلی؟؟؟؟

  • darab_mokamel_ebi@داراب مکمل ابی

   ۴۵۰هزااااار؟؟؟رو چه حسابی ؟؟ چند برابر قیمت اصلی؟؟؟؟
   من فروشندشم از دبی خودم وارد میکنم عمده و خورده . کسی خواست در خدمتم . کانال تلگرام darab_mokamel
   پیج اینستاگرام darab_mokamel_ebi
   موبایل۰۹۱۷۰۹۹۰۸۹۱

 99. علی

  سلام من دیسک کمر دارم از طرفی اضافه وزن هم دارم قبلاً بدنسازی کار می کردم الان دکتر هرگونه فشار پیاده روی طولانی و امثال اون ممنوع کرده از طرفی هم گفته باید ۱۱ کیلو کم کنم میتونم از این قرص استفاده کنم ممنون میشم جواب بدید

 100. اشرف پناهی

  باسلام
  منم حدود ده کیلو اضافه وزن دارم اونم بعد از بارداری بوده که ۲۵کیلو اضافه داشتم الان به ۱۰کلیو رسوندم قبلا بصورت حرفه ای ورزش می کردم اما با بدنیا اومدن دخترم و شاغل بودنم وقت کم میارم و کمتر به نرمش و ورزش می پردازم اما یه ماهی میشه که دوباره ورزش رو باز شروع کردم و درکنارش یک هفته است که قرص لیپو سیکس بلک خریدم و مصرف می کنم اما در روند کاهش وزنم تاثیری ایجاد نکرده تنها باعث کوچکی وآب شدن شکمم شده
  البته هفته ای ۲بار بصورت مرتب ورزش حرفه ای بدمینتون و ۳بار هم حدود نیم ساعتی پیاده روی می کنم
  نمی دونم دیگه این قرص ها تاثیر می کنه یا نه؟ بخاطر تبلیغات زیادی که داشت مجبور شدم خریدم اونم۶۰کپسول ۱۳۸هزار تومن دادم و مصرف روزانه هم تاکید کردن که ۲تا بیشتر در روز نباشد
  صبح ناشتا و عصر ساعت ۵
  داخل قوطی قرص ها یه یادداشت چاپی هست که نوشته چای قهوه زیادی نخوردند و روزی دو عدد قرص بیشتر مصر ف نکنید

 101. ش

  سلام من امروز یه دونه لیپو۶ بلک خوردم بعد از نیم ساعت به شدت ضعف بدنی دارم رعشه تو بدنمه نمیتونم تکون بخورم ،عوارض خطرناکی که نداره؟ ۵٩ کیلوم خواستم فقط پهلوم آب بشه ٢-٣ کیلو میخواستم کم کنم ٢٢ سالمه دخترم، به نظرتون باید قطعش کنم ؟ حالم اصلاً خوب نیس

 102. امیر ارازی

  ببخشی قرص لیپوسیکس واسه ریزش مو هم میشه؟؟؟؟؟

 103. Fahimeh Amini

  با سلام من ۲۶ سالمه و قد ۱۶۴و وزن ۷۰،میخوام به وزن ۶۰ یا ۵۸ برسم، چاقی من بیشتر در نواحی پهلو و بالا تنه هست، چه پیسنهادی دارید برای من؟ ایا قرص لیپو ۶بلک واقعا تاثیر داره برای کاهش وزن،،

 104. مريم

  سلام و خسته نباشید من به تازگی شروع به خوردن لیپو سیکس بلک کردم البته همراه با ورزش میخواستم بدونم اگه همراهش الکارنتین بخورم مشکلی پیش میاد یا نه

 105. خانم هستم

  مربی من لیپو سیکس بلک رو گفته بعد از صبحانه بعد از ناهار و بعد از شام مصرف کنم.بنظر شما این برنانه مشکل داره؟

 106. علی کینگ

  سلام
  مصرف لیپو ۶ با الکارنتین ۱۵۰۰ ایا مشکلی بوجود میاره ؟؟؟؟

 107. نغمه

  سلام به من معرفی کردن که لیپوسیکس قرمز بگیرم میشه فرقش و با مشکی بگید ممنون میشم

 108. rey

  ببخشید من سنم ۱۵ ساله و وزنم ۹۸ کیلو البته قدمم ۱۸۳ فقط به دلیل این که خانوادگی دیابت داریم میخواستم لاغر شم و با ورزش و رژیم چنان تاثیری نگرفتم میخواتم ببینم با توجه به سنم این قرص ضرر خواهد داشت؟؟؟ چون تو یک وبلاگ خوندم زیر ۲۱ سال نباید استفاده کنه

 109. طاها اهنگری

  سلام خسته نباشید
  ببخشید من این مکملو خریدم ماله حدودا ۷ ماه پیش زیاد مصرف نکردم الان ورزشو شروع کردم میخواستم بدونم میتونم بخورم؟خراب نشده انقضاش تا ۲۰۱۹ ولی مایع تو قرص یه حالت جامد شده ممنون میشم بگید

 110. مهدی

  سلام.من ۲ روز هستش که مصرف لیپو۶ مشکی رو شروع کردم.فعلا ۱ دونه ساعت ۱۰ و یدونه ساعت۳ میخورم.و ساعت ۹ شب میرم باشگاه و هوازی کار میکنم
  میخواستم بدونم مصرفش تو ماه رمضان چطوری هستش

 111. آرزو

  سلام.
  من یک خانوم خانه دارهستم ازوقتی بچه دارشدم زیادبیرون نمیتونم برم برای پیاده روی یاباشگاه برای همین بسیارچاق شدم.۳۰کیلواضافی دارم.الان فقط روزی ۴۵دقیقه روی تردمیل راه میرم.خواستم بدونم قرص لیپوسیکس برای من ضررنداره؟باتوجه به اینکه بدنم مدتهاازورزش دوربوده واصلا اماده نیست.لطفا راهنماییم کنید.ممنون

 112. محمد

  سلام من لیپو سیکس بلاک ۲ عدد مصرف کردم قبل تمرین بعد ضربان قلبم خیلی تند شد آیا مصرفشو قطع کنم به کلی؟؟!!!

 113. آیدن

  آقا خواهشن این تبلیغ لعنتی رو از کنار سایت پاک کنین! یا حداقل قابلیت پاک کردن بزارین براش، هم نمیزاره مطالب رو کامل بخونیم و هم اینکه کاملا روی اعصابه ??????

  • رضا

   بعد عمری اومدن دو تا تبلیغ زپرتی زدن رو سایت به نظرم باید بهشون حق بدین که حداقل تبلیغی بزارن رو سایت که حداقل هزینه هاشون پوشش بده مطلبت بخون انقد حرص نزن فدات

 114. نیما

  سلام من لیپو ۶ بلک استفاده کردم و جواب گرفتم ولی بسیار اذیتم میکنه و بعضی روزا تپش قلب دارم و سینم درد میگیره و نفسم بالا نمیاد و اینکه به کافیین حساسیت دارم خواستم بدونم میشه ۱ ماه دیگه ادامه بدم و این مشکلات همیشگی نمیمونه؟ البته مربی میگه طبیعی هست

 115. هانیه

  سلام وقت بخیر
  وزنم ۷۰ و قدم ۱۶۶ هستش
  چهار روزه قرص lipo6black مصرف میکنم
  روزی یک عدد بعد از صبحانه
  ورزش نمیکنم ولی رژیم غذایی دارم بدون خوردن شام
  میخواستم ببینم تاثیری داره
  ممنون

 116. امير علي

  سلام و خسته نباشید خدمت شما
  من ٢٢سالمه و تنها ٢ماهه بدنسازی رو شروع کردم ٨٠وزنمه و ١۶٩قدم ٢روز میشه مه از لیپو ۶بلک الترا استفاده میکنم و اخرای تمرینم قلبم خیلی تند میزنه و احساس میکنم دیگه انرژی ندارم و یکمم حالت تهوع بهم دست میده من ١کپسول صبح ١کپسول هم ظهر استفاده میکنم چون گفتم خیلی قویع و هر ١کپسول لیپو ۶بلک الترا مثل ٢کپسول لیپو ۶بلک هستش بنظرتون مصرفو قطع کنم یا تمریناتمو سبک کنم!!

 117. farzane

  سلام من این چربی سوز رو میخورم و بیشتر ب من حالت کسلی و خواب الودگی میده و اصلا سرشار از انرژی نمیشم و واقعا نیاز دارم که با ی مشاور در میون بذارم اگر ممکنه ب ایمیل من پاسخ بدید

 118. محمد

  من ۱۴ سالمه و مربی باشگاه من بهم گفته اینو استفاده ون میخواستم بدونم عوارضش چیه و آیا عوارض از بین میرن یا نه ؟

 119. ناشناس

  سلام
  من یه مقدار کمی چربی انباشته بعد از زایمان در پایین شکمم دارم و لایپو ۶ بلک رو به همین منظور خریدم و بهم گفتن که یه دونه بعد از صبحانه و یه دونه قبل از پیاده روی بخورم.
  میخوام بدونم آیا مصرف این قرص باعث کاهش سایز سینه ها و باسنم میشه؟ و آیا این دوز برای از بین رفتن شکمم مناسبه؟

 120. معصومه

  سلام من بعد استفاده تکرر ادرار لرزش دست وکمی احساس بیقراری دارم ایا طبیعیه؟ممنون میشم راهنمایی کنید

 121. معصومه

  سلام من بعد استفاده از lipo6 black تکررمدفوع لرزش دست و احساس بیقراری دارم طبیعیه؟ممنون میشم راهنمایی کنین

 122. علی

  قیمت لیپو چقدر است؟ با یک دوه مصرف چقدر لاغر میکند؟

 123. کیومرث

  من خودم اثرات استفاده از قرص لیپو ۶ بلک را دارم عالی مشاهده می کنم توی ۱۰ روز من ۶ کیلو کم کردم البته با ورزش سنگین روز ۲تا ۳ ساعت.

 124. احمد

  سلام من میخواستم از مکمل لیپو ۶ بلک استفاده کنم
  من فقط صبح ها قبل از صبحانه ۶ کیلومتر پیاده روی دارم
  لطفا طریقه مصرف این مکمل برای من که فقط هوازی صبح انجام میدم بدهید. ممنون
  ضمنا ۱۵ کیلو اضافه وزن دارم

 125. محمد

  سلام.
  عزیزم ی سوال داشتم
  این مکمل برای کسانی ک سرطان رحم دارند میتونه مشکل ساز بشه؟

 126. آقای جوان(زیبای خفته!)

  الان ۲روزه لیپو سیکس ۶ بلک الترا ک – استفاده میکنم اما هیچ تاثیری نداره چرا؟

 127. امیر جعفرپور

  میخواستم بدونم که من قرص اعصاب مصرف میکنم با این دارو مشکلی ایجاد نمیکنه

  • رضا

   درود بهتره با پزشکتون مشورت کنید

 128. صدراا

  سلام
  دوستان واقعا این قرصه خیلی خطرناکه،منو تا حد اوردوز کردن برد،هیچ مشکل قلبی هم ندارم، دیگه وای ب حال کسی ک مشکل داشته باشه،در ضمن من خودم ورزشکار حرفه ایم

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

مجله ادکوان، پایگاه تخصصی بدنسازی و پاورلیفتینگ | بررسی آخرین مقالات، خبرها و یافته های دنیای ورزش در رشته بدنسازی، پرورش اندام، پاورلیفتینگ و آمادگی جسمانی، گالری تصاویر و فیلم، مجلات و مشاوره