داروی فوق العاده قدرتمند و قوی است که کارایی بالایی در بدن دارد.

اما از آنجا که تولید این دارو سالها متوقف شده است نمونه هایی که در بازار سیاه به فروش میرسد درجه 2 می باشد ولی به اسم اصل به ورزشکاران ناآگاه فروخته می شود .

بعدها نمونه های انسانی این دارو به نام پارابولان تولید شد که این دارو نیز دیگر سالهاست که تولید نمی شود. ترنبولون دارویی حیوانی است.

trenbolone200

 

نمونه های دست ساز ترنبولون استات در برخی موارد از مواد اولیه ای که کمابیش در داروخانه های دامپزشکی آن سوی آب یافت می شود تولید می شود ولی استریل نیست و مشکل ساز است

ولی در عوض بولدنون و دیگر داروهایی که خاصیتی تقریبا مشابه با این دارو را دارند در ویال کرده و به نام این دارو عرضه می کنند که تحت هیچ شرایطی کارایی این دارو را ندارد.

بعدها نمونه هایی از دارو ترنبولون نیز تولید شده بود که استر استات را در خود نداشت و این استر نیز از قدرت و کارایی آن به شدت کم شده بود و نمونه هایی که کشورهایی همچون تایلند و هند و غیره که داروهای با ارزش قدیمی را گرته برداری کرده و صرفا برای درآمد زایی این دارو ها را به خیال خود دوباره تولید کرده اند آنها را روانه بازار کرده اند از روی همین نمونه هایی که استر استات ندارند گرته برداری شده است و البته این به شرطی است که نمونه فروخته شده به شما تایلندی و یا ساخت یکی از همین دست کشورها باشد .

این دارو به صورت 10 میل در بازار عرضه می شود فینا پلکس نیز از داروهایی می باشد که حاوی ترنبولون می باشد این دارو نیز سالهاست که تولید آن متوقف شده اما متاسفانه هنوز در بازار ایران پرشده این دارو به نام اصل یافت می شود و بخاطر این که این دارو دارای ترنبولون است طرفداران زیادی دارد در صورتی که اصل این دارو موجود نمی باشد این دارو نیز حیوانی بوده و 20 میل می باشد .

تذکر :

حتما مواظب باشید که این دارو را به عنوان این که دارای ترنبولون 3 می باشد به شما ندهند . زیرا که فقط نمونه درجه 2 این دارو در بازار می باشد که آن هم معلوم نیست در کدام زیر زمین که کاملا غیر بهداشتی است پر شده و به کدام بینوا فروخته می شود پس قبل از مصرف هر دارویی خوب فکر کنید که در مورد این دارو ها از چه کسانی مشاوره می گیرید زیرا برخی مواقع خطرات غیر قابل برگشت هستند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *