معرفی مکمل کارنیور آمینو بیف
شما اینجا هستید
آمینواسیدها » معرفی مکمل کارنیور آمینو بیف

معرفی مکمل کارنیور آمینو بیف:amino beef carnivor muscle meds

 

این محصول از شرکت ماسل مدز یک تکنولوژی خاص و بی بدیل در پروسه تولید آمینو اسیدهایی با کیفیت بالا دارد.

این تکنولوژی دارای حقوق کپی رایت متعلق به این کمپانی است. تهیه شده از مرغوب‌ ترین انواع پروتئین ایزوله گوشت، آلبومین موجود در گوشت و جگر خشک شده و نیز ایمنوگلوبولین گوشت می‌باشد. هر یک از این مواد نقش مهمی در تامین آمینو اسیدهای ضروری بدن بازی می‌کنند و سطح زنجیره‌های آمینو اسیدهای شاخه دار را که مخففا بی سی ای ای نامیده می‌شوند و نیز فاکتورهای رشد فعال را بالا می‌برند.

آمینو بیف کارنیور

به علاوه مقادیر اضافه کراتین کمک می‌کنند تا سایز عضلات و قدرت آن‌ها نیز در زمان مشابهی افزایش یابد و کتو اسیدهای شاخه دار که به صورت مخفف بی سی کی ای خوانده می‌شود نیز به جریان و چرخه این آمینو اسیدهای متمرکز قدرت می‌دهد و ترتیبی را ایجاد می‌کند که با احتباس نیتروژن در خون فضا برای استفاده سلول‌های عضلانی از آمینو اسیدهای شاخه دار مهیا باشد.

 

این فرمول قدرتمند آمینو اسید که نوآوری شرکت ماسل مدز می‌باشد به شما کمک می‌کند تا از قدرت عضله سازی مواد مغذی موجود در گوشت بهره ببرید بدون آن که کلسترول یا چربی دریافت کرده باشید. این فرمول در واقع همه آن چیزهایی که در پروسه عضله سازی نیازمندید از آمینو اسیدهای متمرکز با کیفیت گرفته تا کراتین و فاکتورهای رشد و کاتالیزورهای فعالیت اسید آمینه‌ها یعنی آی جی اف و تی جی اف بی را در اختیارتان قرار می‌دهد.

آمینو بیف کارنیور ماسل مدز آمینو قرصی همراه با تحریک کننده های آی جی اف ۱ میباشد که در کنار پروتئین بالا و کیفیت فوق العاده میتواند به شما در عضله سازی هر چه سریع تر کمک کند.

این محصول علاوه بر کیفت فوق العاده هضم وحذب سریعی دارد . این محصول مناسب برای دوران حجم و کات میباشد و هر قرص محصول تقریبا ۱ گرم پروتیئن ایزوله در کنار آمینو اسید های باکیفت را در خود جای داده است

ویژگی های کارنیور بیف آمینو  شرکت ماسل مدز :

تکنولوژی اولترا کنسانتره

پروتئین خالص ۱۰۰% گوشت گاو

تشکیل شده از پروتئین ایزوله

آلبولین گوشت گاو و آرژانتینی از کبد گاو

عوامل رشد عضله  LGG، IFG-1 و TGFB

غنی شده با کراتین و BCAAs

ساخته شده به شکل قرص برای بلعیدن آسان

کارنیور آمینو اولترا کنسانتره ۱۰۰% گوشت گاو شرکت ماسل مدز با استفاده از تکنولوژی پیشرفته ساخته اند که شامل بسیاری از آمینو اسید های با کیفیت است .

این محصول از ترکیبات خاصی تشکیل شده است که آن را نسبت به محصولات دیگر آمینو ها متمایز می کند این ترکیبات شامل : بهترین پروتئین ایزوله گوشت، آلبومین گوشت گاو ، آرژانتینی از کبد خشک شده گاو و ایمونوگلوبولین گوشت گاو می باشد . هر قرص حاوی طیف وسیعی از آمینو اسید های ضروری از جمله سطحی بالایی از آمینو اسید های شاخه ای (BCAA) است که عوامل رشد سریع عضله را فراهم می کند . علاوه بر این حاوی کراتین است که افزایش قدرت و حجم عضلانی را در پی دارد این درحالی است که اسید های شاخه ای (BCKAs) به بازسازی و تعادل مثبت نیتروژنی کمک می کند .

برخی از خواص آمینو اسید ماسل مدز :
یک مکمل فرموله شده برای بهبود روند عضله سازی

آمینو اسید کارنیور ماسل مدز دارای ترکیبات مختلفی از اسید های آمینه گرفته شده از گوشت گاو که دارای غلظت بالاتری نسبت به سایر محصولات می باشد.

آمینو اسید ماسل مدز محصولی است که غنی شده با کراتین برای افزایش توده عضلانی، قدرت و عملکرد کلی ورزشکار می باشد .

بر خلاف محصولات مشتق شده از آب پنیر و کازئین (پروتئین شیر) فاقد لاکتوز می باشد

غنی شده با BCAAs (اسیدهای آمینه با زنجیره شاخه دار) به منظور ارتقاء آنابولیسم : لوسین، ایزولوسین و والین

جذب این محصول فوق العاده سریع و آسان می باشد.

این فرمول آمینو قوی ساخته شده از گوشت گاو این امکان را برای شما فراهم می کند که بدون چربی یا کلسترول خون ، عضلات خود را حجیم تر کنید .

طرز مصرف:

هر سروینگ یعنی وعده مصرفی این مکمل معادل سه قرص می‌شود و جمعا ۳۰۰ قرص در بسته آن وجود دارد که در ۱۰۰ سروینگ مصرف می‌شود. در هر وعده آن را همراه با میزان زیادی آب مصرف نمایید. مصرف بالای آب علاوه بر تسهیل در هضم به هیدراته شدن بدن هم کمک می‌کند.

اجزاء تشکیل دهنده این قرص‌های آمینو اسیدی:

در هر سروینگ از این مکمل شما ۱۵ کالری دریافت خواهید کرد. سه گرم پروتئین، ۳۳۵ میلی گرم سدیم و ۱۵ میلی گرم پتاسیم اجزاء تشکیل دهنده آن هستند. این مکمل از هر نوع چربی خالص است.

اما ریز جزئیات استفاده شده در تهیه این مکمل از این قرار است: پروتئین گوشت ایزوله، پروتئین کنستانتره آلبومین گوشت، پروتئین ایزوله ایمنوگلوبولین و جگر خشک شده گاو، کراتین مونوهیدرات، بی سی ای ای (شامل ال-لوسین، ال-ایزولوسین و ال-والین)، GKG (گلوتامین، آلفا و کتوگلوتارات)، OKG (آرنیتین، آلاف و کتوگلوتارات)،  AKG(آلفا و کتوگلوتارات)، KIC (آلفا و کتویسوکاپروت)، دیکلسیوم فسفات، میکروکریستالین سلولوز، استریک اسید، سیلیکا، منیزیوم سیترات و روکش‌های طبیعی.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

مجله ادکوان، پایگاه تخصصی بدنسازی و پاورلیفتینگ | بررسی آخرین مقالات، خبرها و یافته های دنیای ورزش در رشته بدنسازی، پرورش اندام، پاورلیفتینگ و آمادگی جسمانی، گالری تصاویر و فیلم، مجلات و مشاوره