آمینو اسید دکانات از شرکت ماسل مدز
شما اینجا هستید
آمینواسیدها » آمینو اسید دکانات از شرکت ماسل مدز

معرفی آمینو اسید دکانات از شرکت ماسل مدز:musclemeds

نسل نوین آمینو اسیدهای شرکت ماسل مدز به منظور تحریک هرچه بیتشر تاثیرات آنابولیک و جلوگیری از پایین آمدن سطح آمینو اسیدهای موجود در خون که منجر به کاتابولیسم و تخریب بافت‎‌های عضلانی می‌گردد به میدان آمده است.

کاتابولیسم و تخریب عضله بعد از تمرینات سخت و طاقت فرسای ورزشکاران حرفه‌ای البته امری معمول است. تحقیقات نشان داده اند همانطور که بی سی ای ای و گلوتامین نقش اساسی را در رشد عضله بازی می‌کنند دیگر اسید آمینه‌های ۱۵ گانه که به عنوان سی سی ای ای خوانده می‌شوند نقش مهمی را در این چرخه دارند. طبیعی است که اگر شما سطح این آمینو اسیدها را در رژیم غذایی خود کاهش دهید ماهیچه‌های بدن شما برای وفق دادن خود با این شرایط تلاش خواهند نمود.

اما در صورت تکمیل این آمینو اسیدها بدن راهی جز رشد عضلانی جلوی روی خود نخواهد دید. در هر وعده مصرفی از آمینو اسید دکانات شما تمام ۱۹ آمینو اسید مختلف را که برای سرعت ریکاوری و رشد بیشتر عضله نیاز دارید دریافت خواهید کرد تا علاوه بر رشد عضلات جلوی بدن خود را از ورود به فاز کاتابولیسم و عضله سوز بگیرید. هر سروینگ از آمینو دکانات حاوی ۵ گرم بی سی ای ای است. مقدار لوسین نسبت به دو فاکتور دیگر یعنی ایزولوسین و والین ۱۰ برابر بیشتر است. دلیل چنین استثنائی این است که در تحقیقات به عمل آمده معلوم شده که لوسین کلید اصلی سنتز پروتئین برای رشد عضلات است.

آمینو اسید دکانات

به علاوه ۵ گرم ال گلوتامین بسیار با کیفیت دراست تا از این طریق فضا را برای رشد عضلات و ریکاوری مهیاتر سازد. برای غلبه بر پایین آمدن سطح آمینواسیدهای ضروری در بدن ۵۰۰ میلی گرم سی سی ای ای در هر وعده وجود دارد تا از راه تزریق آن چرخه سیتریک اسید و گلوکز آلانین سرعت داده شود و فیبرهای عضلانی در معرض تغذیه قرار گیرند. تکنولوژی دکادرایو برای سرعت بخشیدن و بهبود استفاده و بالا بردن میزان جذب این نوع خاص از آمینو اسیدهاست.

تکنولوژی دکادرایو که در کلینیک‌های دارویی به عمل آمده است از ترکیبات PEG به منظور جذب بیشتر آمینو اسیدها در روده استفاده می‌کند. این حمله همه جانبه دکانات آمینو به سطح آمینو اسیدهای جاری در خون راهی به جز تولید و حفظ بافت‌های عضلانی برای بدن شما باقی نمی‌گذارد.

آمینو دکانات یک تیر با دو نشان ،دکانات که از اسکوپ ۱۲ گرمی تشکیل شده حاوی ۵گرم BCAA با نسبت ۱۰٫۱٫۱ میباشد، ۵گرم گلوتامین و همینطور ۵۰۰میلی گرم ترکیب دیگر آمینو ها مانند: آرژنین،آلانین و.. به این دلیل گفتم یک تیر و دو نشان که با این ترکیبات نیاز شما برای ریکاوری بعد تمرینو تامین میکنه.
 ترکیب ۵گرم گلو به همراه ۵ گرم BCAA باعث میشه تا بدن هرچه زودتر ریکاوری بشه و آماده جلسه بعدی تمرین همینطور در ساخت عضله کمک شایانی میکنه، و میتونه به روند بهبود آسیب دیدگی ناشی از تمرین سرعت بده. درکل مکمل خوب و سودمندیه فقط دوتا ایراد داره که باعث شده نسبت به محصولات مشابه فروش کمتری داشته باشه
 ۱ )تولید شده فقط در دو طعم ۲) تولید نشدن وزن بالاتر از ۳۰سرو

طریقه مصرف:

در هر وعده یک اسکوپ از آن که معادل ۱۲٫۶ گرم هست را با ۸ الی ۱۰ اونس آب مخلوط کرده و میل کنید. در هر بسته ۳۰ سروینگ از این مکمل موجود است.

اجزاء تشکیل دهنده:

۵ گرم ال-لوسین، ال-والین و ال-ایزولوسین و همچنین ۵ گرم گلوتامین موجود است. ۵۰۰ میلی گرم اسید آمینه‌های هسته‌ای حیاتی نیز وجود دارد که شامل آلانین، ال آرژنین، آسپاتریک اسید، ال کستین، ال گلیسن، هیستیدین، ال لیسین، ال متیونین، فنیلالانین، ال پرولین، ال سرین، تریونین، ال تریپتوفان و ال تیروزین می‌شود.

منبع:  www.amazon.com  www.musclemedsrx.com

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

مجله ادکوان، پایگاه تخصصی بدنسازی و پاورلیفتینگ | بررسی آخرین مقالات، خبرها و یافته های دنیای ورزش در رشته بدنسازی، پرورش اندام، پاورلیفتینگ و آمادگی جسمانی، گالری تصاویر و فیلم، مجلات و مشاوره