شهریور ۱۳۹۵ - پایگاه تخصصی بدنسازی و پاورلیفتینگ
مشاهده منو

پایگاه تخصصی بدنسازی و پاورلیفتینگ
 راهنمای اتصال و استفاده از کانال ادکوان در تلگرامآخرین ارسالی های انجمن ادکوان

مطالب منتشر شده در : آبان, ۱۳۹۵

پارابولان

پارابولان(ترن بولون هگزا هیدرو بنزیل کربنات)
(Parabolan (Trenbolone Hexahydrobenzylcarbonate

پارابولان

این فراورده که توسط شرکت ‘نگما’ Negma در فرانسه تولید می شد آخرین باقیمانده تزریقی در جهان بود که استروئید قوی ترن بولون در ساخت آن مصرف می شد. در سال ۱۹۹۷ تولید این دارو متوقف شد بطوری که نمی توان پارابولان واقعی را در بازار سیاه پیدا کرد. البته این مطلب فقط جهت آگاهی شما بوده و کمک می کند انواع تقلبی پارابولان را که احتمالا در بازار وجود دارند، شناسایی کنید. می توان خواص ترن بولن را با فیناجت (Finajet) (تولید آن هم متوقف شده است) مقایسه کرد. فیناجت استرئیدی بود که در دهه ۱۹۸۰ در آمریکا شهرت داشت و به عنوان فرآورده ای که روی حیوانات آزمایش می شد، بکار می رفت. فیناجت، حاوی ترن بولون استات بود که به سرعت در بدن عمل می کرد (به ترن بولون استات مراجعه کنید). پارابولان حاوی استر متفاوت دیگری به نام ترن بولون هگزا هیدرو بنزیل کربنات می باشد. این استر فعالیت دارو را بیش از دو هفته دیگر افزایش می دهد و طراحی آن جهت کاربرد انسانی مناسب است. پارابولان به شکل آمپول های ۵,۱ میلی لیتری بسته بندی می شود و هر جعبه حاوی یک آمپول است. هر آمپول حاوی ۷۶ میلی گرم ترن بولون هگزا هیدرو بنزیل کربنات است که معادل ۵۰ میلی گرم ترن بولون است (عموما داروهای فرانسوی به همین شکل محاسبه می شوند).

۶ نظر
مدیریت

رفع ضعف عضلات پشت با توصیه دوریان یتس

رفع ضعف عضلات پشت با توصیه دوریان یتس

رفع ضعف عضلات پشت با توصیه دوریان یتس

پس از دو سال تمرین سنگین، عضلات پشت من هنوز هم رشد قابل توجهی نداشته اند. توصیه شما برای اینکه بتوانم پیشرفت سریعی در عضلات پشت دست یابم، چیست؟
من یک ترکیب سه ضلعی از کشش از بالا دست برعکس دست جمع با دستگاه همر (یا در صورت عدم وجود دستگاه بوسیله سیمکش) برای کار روی بخش بالایی پشت و لاتیسموس، زیر بغل پارویی با هالتر برای افزودن بر حجم کلی پشت و کشش پارویی با سیمکش برای افزایش ضخامت عضله رومبوید و ترس ماژور را توصیه می کنم.

۱ نظر
مدیریت

تکرارهای بسیار آهسته در مقابل تکرارهای سریع

دسته بندی: بدنسازی و فیتنس

نبرد تکرارها:
تکرارهای بسیار آهسته در مقابل تکرارهای سریع
کدامیک برای رشد عضلانی بهترند؟

 تکرارهای بسیار آهسته در مقابل تکرارهای سریع

سرعت نرمال در اجرای تکرارها اغلب به این معنی است که ۱ تا ۲ ثانیه صرف بخش مثبت تکرارها و ۱ تا ۲ ثانیه صرف بخش منفی آنها شود، سرعت بسیار کم به این معنی است که ۳ تا ۱۰ ثانیه صرف بخش مثبت و ۳ تا ۱۰ ثانیه صرف بخش منفی تکرارها شود. و تکرارهای سریع به این معنی است که که بخش مثبت هر تکرار با بیترین سرعت (در کمتر از ۱ ثانیه) اجرا شود، ولی بخش منفی با کنترل با همان سرعت ۱ تا ۲ ثانیه.

۲ نظر
مدیریت

۵ قانون برای اینکه به رژیم رقابت پایبند باشید

دسته بندی: رژيم هاي غذایی

۵ قانون برای اینکه به رژیم رقابت پایبند باشید
آیا تمام تعهدات لازم را در نظر گرفته اید برای اینکه رژیم آتی خود را با بیشترین دقت ممکن طراحی کنید؟

5 قانون برای اینکه به رژیم رقابت پایبند باشید

حتما پروتئین چربی و کربوهیدرات مورد نیاز خود را به دقت محاسبه کرده اید و میدانید که دقیقا باید چه چیزی را چه زمانی میل کنید. ما هر ماه، نکات تغذیه ای را از زبان مشهورترین بدنسازان، کارشناسان و متخصصان تغذیه دنیا در اختیارتان می گذاریم، تا بهترین راه ها برای رژیم را بشناسید. رژیم گرفتن به خودی خود کار چندان مشکل و پیچیده ای نیست، ولی مشکل پس از چند هفته یا حتی در مواردی پس از چند روز بروز می کند، وقتی که دیگر نمی توانید اشتیاق خود را برای مصرف غذاهای لذیذ مورد علاقه تان کنترل کنید. در ادامه به شما خواهیم گفت چطور بهترین بدنسازان رده حرفه ای می توانند برای ۱۲ تا ۲۰ هفته بر طمع خود برای شکستن رژیم غلبه کنند.

۱ نظر
مدیریت

پروویرون (مسترولون)

پروویرون(مسترولون)
(Proviron – Mesterolone)

پروویرون (مسترولون)

پروویرون نامی است که شرکت داروسازی اسکرینگ برای آندروژن خوراکی مسترولون (۱-متیل-دی هیدرو تستوسترون) انتخاب کرده است. همانطور که راجع به DHT گفتیم فعالیت این استروئید در واقع فعالیت یک آندروژن قوی است که برای تبدیل به استروژن آروماتیز نمی شود. در شرایط بالینی میتوان پروویرون را جهت درمان انواع مختلف بی میلی جنسی بکار برد و این مساله از کاهش تستوسترون آندروژنی ناشی می شود. این دارو می تواند مشکلات ناشی از بی میلی و ناتوانی جنسی را برطرف کند و گاهی اوقات هم تعداد اسپرم را افزایش می دهد. پروویرون، بدن را به تستوسترون سازی تحریک نمی کند بلکه فقط یک جایگزین آندروژنی خوراکی است که به کمک آن می توان کمبود آندروژن طبیعی مردانه را جبران کرد.

۹ نظر
مدیریت

روز را با آب هویج شروع کنیم؟

روز را با آب هویج شروع کنیم؟

 روز را با آب هویج شروع کنیم؟

بعضی از بدنسازان در اولین وعده غذایی صبح خود که معمولا صبحانه است از نوعی آب میوه مثل آب پرتقال استفاده می کنند تا صبحانه خود را با وردو میوه های تازه تکمیل کنند حال سوال اسن است که آیا می توان آب هویج را در وعده صبحانه مصرف کرد تا بدن از خواص آنتی اکسیدانی آن بهره مند شود ؟ و اگر می توانیم یا نمی توانیم چرا و چگونه باید از آن استفاده کنیم .

۰ نظر
مدیریت

سوپر میوه های قاتل چربی

سوپر میوه های قاتل چربی

 سوپر میوه های قاتل چربی

پژوهش ها نشان می دهد که مصرف گروهی از میوه ها که در ادامه معرفی می شوند می توانند سوخت و ساز بدن و در نتیجه سرعت سوزاندن چربی های تان را بالا ببرد

۳ نظر
مدیریت

مکمل های پروتئین را بهتر بشناسید

مکمل های پروتئین را بهتر بشناسید
اگر جزء خوانندگان دائمی سایت ما(ادکوان) باشید بارها و بارها شاهد توصیه ما در مورد مصرف پروتئین بوده اید: مصرف روزانه حداقل ۲/۲ گرم پروتئین به ازای هر کیلو از وزن بدن. هر چند که بخش عمده از این پروتئین باید از مصرف غذاهای کامل حاصل شود از جمله گوشت گوساله بدون چربی، مرغ، ماهی، تخم مرغ و لبنیات و می توانید از مکمل های پروتئین از جمله پودرهای پروتئین پودرهای جایگزین وعده های غذایی (MRP) ، نوشیدنی های پروتئین و پروتئین بارها هم برای اینکه نیاز بدن را به طور کامل برآورده کنید بهره بگیرید. و در اصل در زمان های مشخصی، این منابع پروتئین می توانند مفیدتر از منابع کامل غذایی باشند.

مکمل های پروتئین را بهتر بشناسید

شاید بپرسید بهترین نوع برایتان، چه نوع پروتئینی است ؟در واقع این بستگی به نیازهایتان دارد اگر به برچسب مکمل ها بدقت توجه کنید، شاید متوجه شوید که اغلب آن ها شامل مخلوطی از منبع مختلفی از پروتئین هستند، و شاید حیرت زده شوید که این همه اطلاعات مختلف در مورد پروتئین ها که روی بسته های آن ها ذکر شده به چه معنی است مثلا تفاوت بین وی پروتئین ایزوله و پروتئین شیر کنسانتره چیست، اگر نسبت به شناخت بهتر مکمل های پروتئین کنجکاو هستید به مطالعه مطلب ادامه دهید، در ادامه به بررسی نکات و اصطلاحات اساسی در این زمینه می پردازیم:

۱۱ نظر
مدیریت

آپلود لحظه به لحظه مسابقات مسترالمپیا در کانال تلگرام

 

⬅️ آپلود لحظه به لحظه -مسابقات مسترالمپیا ➡️

 مسابقات مسترالمپیا

لینک کانال اول

کلیک کنید

مجله تخصصی تناسب اندام و سلامت

لینک اول

لینک کانال دوم ادکوان

آپلود لحظه به لحظه مسابقات مسترالمپیا در کانال عکس و فیلم

کلیک کنید

(عکس و فیلم بدنسازی)

لینک دوم

 

۱ نظر
مدیریت

لوکس ترین و گران قیمت ترین باشگاه های جهان

دسته بندی: ورزشی

لوکس ترین و گران قیمت ترین باشگاه های جهان

لوکس ترین و گران قیمت ترین باشگاه های جهان

تعداد زیاد باشگاه های ورزشی در سراسر جهان نشان دهنده تغییر شیوه زندگی مردم است. آنها درک کرده اند که ورزش و تغذیه سالم، عامل اصلی داشتن یک زندگی سالم و طولانی است. شاید جالب باشد، که بدانید کشور آمریکا به تنهایی دارای بیش از ۳۰ هزار باشگاه و سالن ورزشی است. البته این رقم در کشور ما به ۸ هزار می رسد که رقم قابل توجهی است. در شماره قبلی بزرگترین جیم های جهان را معرفی کردیم که با استقبال خوبی مواجه شد. برای این شماره ترجیح دادیم به سراغ لوکس ترین و گرانقیمت ترین باشگاه های جهان برویم تا ببینیم حق عضویت در آنها چقدر است و چه امکاناتی را به اعضای خود ارائه می دهند.

۱ نظر
مدیریت
صفحه 1 از 3123

ما در شبکه های اجتماعی

آپارات کلوب اینستاگرام یوتیوب گوگل پلاس توییتر فیسبوک