همین حالا دست به کار شوید | مجله ادکوان
مشاهده منو

مجله ادکوان
 راهنمای اتصال و استفاده از کانال ادکوان در تلگرامآخرین ارسالی های انجمن ادکوان

همین حالا دست به کار شوید

دسته بندی: بدنسازی و فیتنس

همین حالا دست به کار شوید
چقد خواهان ساختن یک بدن خارق العاده هستید ؟ برای رسیدن به این بدن حاضرید چقدر از خودتان مایه بگذارید ؟ و مهم تر از همه برای دستیابی به این سطح از کیفیت آمادگی قربانی کردن چه چیزهایی را دارید؟
خیلی از افراد خواهان دستیابی به بدنی عضلانی هستند اما تنها تعداد اندکی از آنها حاضرند تا بهای آن را بپردازند شما چطور؟ در زندگی تمام چیز هایی ارزشمند دارای قیمت خاص خود هستند.
خوب شما حاضرید چه قیمتی را برای رسیدن به اهداف بدنسازای تان بپردازید ؟ در یک مقیاس ۱ تا ۱۰ که ۱۰ برابر بسیار مطلوب است آیا حاضرید یک سال آینده را در سطح یک بگذارید تا در چهار سال پس از آن زندگی در سطح ۱۰ لذب ببرید ؟ یا اینکه تمایل دارید رویکرد متعادل تری را برگزیده و همه این پنج سال را در سطح ۵ یا ۶ سپری کنید ؟

 همین حالا دست به کار شوید

این فقط یک سوال فرضی نیست اگر صحبت از بدنسازی و تلاش های تمرینی شما در میان باشد آیا در حال حاضر تمام موارد مورد نیاز برای رسیدن به اهداف تان را رعایت می کنید ؟ آیا هیچ مانعی بر سر راه پیشرفت تان وجود ندارد؟
تلاش برای دستیابی به یک زندگی متعادل ممکن است شما را از رسیدن به موفقعت کامل در هدف اصلی زندگی تان بدنسازی شغل خانواده روابط فردی یا هر چیز دیگری که نیازمند تلاش زیاد می باشد باز دارد
بسیاری از مردم آرزو دارند که در یکی از جوانب زندگی شان به سطوح بالا برسند شاید این جنبه خاص از زندگی شما همان ساختن بدن تان باشد.

تعادل را نمی توان بر اساس یک مقیاس روزانه هفتگی ماهانه یا حتی سالالنه مورد سنچش و ارزیابی قرار داد این موضوع را باید در چهار چوب زمانی طولانی تری سنجید مثلا در بازه های زمانی پنج ساله یا حتی ده ساله اگر واقعا مشتاق ساختن یک بدن رویایی هستید شاید لازم باشد تا برای مدتی از رفتن به مهمانی غذاخوردن در رستوران یا سفره های تفریحی دست بکشید شاید نیاز باشد تا اوقات فراغت تان را به مطالعه کتاب ها و مجلاتی در مورد تمرین تغذیه و مکمل ها اختصاص بدهید برای چند سال مجبور شوید زمان کمتری را با دوستان تان سپری کنید یا پول تان را برای خرید مقادیر زیاد غذاهای با کیفیت یا مکمل های پروتئینی گران قیمت پس انداز کنید .
ارزیابی هر چیزی نیازمند صرف زمان و هزینه کافی است یکی از موانع بزرگی که افراد را از رسیدن به اهداف شان در زندگی باز می دارد این است که خیلی از آنها همزمان خودشان را در چندین فعالیت مختلف درگیر می کنند چنین چیزی باعث خواهد شد تا موفقیت در بدنسازی برای این افراد به امری بسیار دشوار تبدیل گردد با توجه به نیاز های خانوادگی شغلی یا تحصیلی و دوستانی که خواهان جلب توجه ما هستند بسیار مهم است که برنامه مشخصی برای صرف وقت و انرژی مان داشته باشیم ما اغلب به جای اینکه روی هدف اصلی زندگی مان تمرکز کنیم بیشتر به پرسه زدن در این طرف و آن طرف می پردازیم البته معمولا به این مسئله اعتراف نمی کنیم و اعمال خود را با عناوینی مثل عملی و منطقی توجیه و تشریح می کنیم ما در این کار خوب و در آن کار دیگر نسبتا خوب می شویدم ولی هرگز در هیچ کاری عالی نمی شویم هیچ چیز نمی تواند برایتان بدتر از این باشد که راجع به زندگی خود فکر کنید و بگویید در این کار خوب بودم در آن یکی نسبتا خود بودم و آن دیگری را در حد قابل قبولی انجام می دادم ای کاش در بدنسازی بیشتر تلاش می کردم می توانستم خیلی خوب شوم.

یادتان باشد که حتی زمانی که در مورد رسیدن به بهترین پتانسیل بدنی ژنتیکی تان مصمم هستید باز هم ممکن است به شک بیفتید که نکند زمان تان را اشتباه صرف می کنید بدون توجه به اینکه چقدر متعهد و هدفمند هستید گاهی از خودتان خواهید پرسید که آیا این کار من به نتیجه مطلوب خواهد رسید تردیدهای این چنینی ممکن است هرازگاهی میزان تعهد شما را به چالش بکشند این کاملا قابل درک است اما بسیار مهم است که به برنامه تان متعهد باقی بمانید
سعی کنید توجه تان را از مواردی که باید از آنها دست بکشید منحرف نمایید در عوض روی دست آورد ها احساسات خاصی تمرکز کنید که در زمان رسیدن به اهداف تان از آنها لذت خواهید برد همیشه خواسته اصلی و واقعی تان را به خودتان یاداوری کنید هرگز در زندگی به چیزی کمتر از آنچه واقعا استحقاقش را دارید قانع نشوید تنها به این دلیل که اکنون باید مواردی را برای رسیدن به اهداف تان قربانی کنید نباید تصور کنید که تلاش هایتان در بلند مدت موجب دستیابی به یک زندگی متعادل و غرور انگیز نخواهند شد
سخت تمرین کنید و بزرگ فکر کنید!

۲ نظر
مدیریت

ارسال نظرارسال نظر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ما در شبکه های اجتماعی

آپارات کلوب اینستاگرام یوتیوب گوگل پلاس توییتر فیسبوک

برترین ها