تولد ۵ سالگی سایت ادکوان | مجله ادکوان
مشاهده منو

مجله ادکوان
 راهنمای اتصال و استفاده از کانال ادکوان در تلگرامآخرین ارسالی های انجمن ادکوان

تولد ۵ سالگی سایت ادکوان

دسته بندی: اخبار سایت

با درود و احترام خدمت کاربران گرامی ادکوان
اردیبهشت ۱۳۹۰,اردیبهشت ۱۳۹۱ , اردیبهشت ۱۳۹۲ , اردیبهشت۱۳۹۳ و اکنون اردیبهشت ماه ۱۳۹۴ موجی خروشان که پنج سال است جریان دارد . درگاهی که با تمام پستی و بلندی هایش اکنون یکی از محبوبترین وبسایتهای رسمی و هواداری در ایران است . امروز پنجمین سالگرد سایت را در جمع چندین هزار نفریمان جشن میگیریم

تولد 5 سالگی سایت ادکوان

امروز دقیقاً پنج سال از زمان تاسیس ادکوان میگذرد. سپاسگزارم از تمامی شما کاربران عزیز و گرانقدر که همیشه یار و همراه ما بودید و با پیام های پرمهرتان ما را به ادامه راهمان امیدوارتر کردید.
امروز به نیابت از همه شما عزیزان در جمع کوچکی با دوستان تولد پنج سالگیمان را جشن گرفتیم.امیدواریم در این مدت توانسته باشیم در راستای فعالیت سایت مفید واقع شده باشیم و از مطالب سایت راضی بوده باشید. همیشه سعی کردیم بهترین مطالب را برای سایت آماده کنیم و بعد از این هم همینطور خواهد بود.
و در اینجا جا دارد از همه ی کسانی که تو این چند سال همیشه به سایت کمک کردن تشکر میکنیم و از همه ی کسانی که نظر میدن واقعا ممنونم. تا به اینجا در سایت بیش از ۳۰۰۰ مطلب پست شده که شامل ۱۱ هزار نظر از طرف شما عزیزان می باشد که شاید در نوع خودش رکوردی باشه!

صمیمانه منتظر نظرات شما هستیم.
همچنین پیشنهادات و انتقادات سازنده شما موجب پیشرفت سایت خواهد بود.

موفق باشید
مدیریت سایت ادکوان

۳۱ نظر
مدیریت

ارسال نظرارسال نظر

پاسخی بگذارید

ما در شبکه های اجتماعی

آپارات کلوب اینستاگرام یوتیوب گوگل پلاس توییتر فیسبوک

برترین ها