آنابوليك آمينو 9000 مگاتبز | پایگاه تخصصی بدنسازی و پاورلیفتینگ
مشاهده منو

پایگاه تخصصی بدنسازی و پاورلیفتینگ
 راهنمای اتصال و استفاده از کانال ادکوان در تلگرامآخرین ارسالی های انجمن ادکوان

آنابوليك آمينو 9000 مگاتبز

اين فرآورده براي هر كس كه نیازمند پروتئین با کیفیت بالا و جذب سريع را دارد مناسب است. اين فرآورده براي افرادي كه مايلند توده و حجم عضلاني با رشد سريع پيدا كنند مناسب می باشد مانند ورزشكاران حرفه اي (بدنسازي، وزنه برداري) و افرادي كه به صورت تفریحی تمرين ميكنند.

 

آنابوليك آمينو 9000 مگاتبز

 

اين فرآورده مكملی عالي براي بازتوليد پروتئين ورزشكاران و ايجاد استقامت در ورزش هاي رزمی است كه هم طي دوره كاهش وزن قبل از مسابقه و هم طي دوره آمادگي مصرف ميشود.

در ضمن اين فرآورده يك مكمل عالي غذايي براي افراد داراي كمبود عناصر اگزوژن يا افراد چاق كه مايلند از چربي خلاص شوند و افرادي كه دارای روش زندگي فعال هستند و به عنوان منبع اضافي پروتئين در راستاي توليد عضله مفيد می باشد. آنابولیک آمینو 9000 مگا تبز با انتظارات خانم ها كه در دوره كاهش وزن، به تأمين پروتئين خود توجهي ندارند، متناسب است.
توصيه ميشود اين فرآورده طي دوره پس از تمرين با مكمل كربوهيدرات كربونوكس و چيلات كراتينین منيزيوم (كراتين مگناپاور الیمپ) و در مقادير توصيه شده توسط توليد كننده به كار رود تا حداكثر حجم عضلاني با كيفيت به دست آيد. ساير مكمل هائي كه متناسب هستند از دسته افزايش دهنده هاي سطح تستوسترون بوده كه شامل تريبوسترون 90 و آستوسترون است.
بهترين زمان مصرف:
بلافاصله پس از بيداری، قبل از غذا خوردن، 30 دقيقه قبل از تمرینات و بلافاصله پس از تمرينات ورزشی.
براي بیشترین اثر دركاهش بافت چربي توصيه مي¬شود و در دوره قبل از تمرين، فرآورده را با محصولات ترموژنیک الیمپ (مثل ترمو اسپيد، ترمو استيم، ترم لاين فورت يا ترم لاين 2 و با دوز توصيه شده) تركيب كنند.
اين اولين فرآورده بازار است كه با منابع پروتئيني هيدروليزه خاص تهيه مي¬شود تا علاوه بر منافع خاص ارائه شده با محصولات استاندارد مبني بر پروتئين وي هیدرولیز شده، ساير فرآيندهاي سوخت و سازي را كه در تحول هماهنگ بدن ورزشکار و توان تمرين حياتي است را تحريك نماید.
بدنسازي فقط مراقبت از عضلات نيست بلكه در مورد يكپارچگي كليه فرآيندهاي سوخت و سازي است كه منجر به تحول آنها و ايجاد كارآيي كلي مي¬شود. اين فرآورده، پاسخ آزمايشگاه الیمپ به كليه افرادي است كه مايلند رويكرد حرفه¬اي و جامعي به ورزش داشته باشند.
يك فرآورده پروتئيني جامع كه در آن هيدروليزات آنزيمي با كيفيت عالي از دو منبع عالي پروتئين حيواني يعني پروتئين وي و پروتئين مرغ كسب شده است. اين تركيب امكان به وجود آمدن يك فرآورده اسيد آمينه را مي¬دهد كه در هيچ فرمول ديگر بر مبناي پروتئين هيدروليزه يافت نمي شود. به علاوه كاربرد پروتئين مرغ هيدروليزه در آنابولیک آمینو 9000 مگا تبز موجب افزايش گليسين تا 6 برابر، ال- آرژنين تا 2 برابر، ال -پرولين تا 1.8 برابر و ال آلانين تا1.4 برابر ميشود. گليسين در انتقال سیگنال های سیستم عصبي مرکزی كه به عنوان ناقل (فعال ساز گيرنده NMDA) عمل ميكنند نقش داشته و زيربناي سنتز اجزاء اسيدنوكلئيك (كه براي سنتز پروتئين لازم است) را تدوين مي-كند و به عملكرد صحيح فرآيند هماتوپويتيك (سنتز هم) یاری ميرساند. ال- آلانين، علاوه بر عملكرد ساختاري ايجــاد پروتئين هاي بدن، در جگر براي سنتز گلوكز به كار ميرود و لذا مانع عضله خواري ميشود (در صورتي كه قبل از تمرين مصرف شود) يا به ضميمه كردن سريع ذخاير انرژي و سنتز پروتئين كمك ميكند

۶ نظر
مدیریت

ارسال نظرارسال نظر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ما در شبکه های اجتماعی

آپارات کلوب اینستاگرام یوتیوب گوگل پلاس توییتر فیسبوک