اعلام آمادگی جی کاتلر برای حضور در مستر المپیای ۲۰۱۳ | مجله ادکوان
مشاهده منو

مجله ادکوان
 راهنمای اتصال و استفاده از کانال ادکوان در تلگرامآخرین ارسالی های انجمن ادکوان

اعلام آمادگی جی کاتلر برای حضور در مستر المپیای ۲۰۱۳

دسته بندی: بدنسازی و فیتنس

جی کاتلر ، بدنساز محبوب و قهرمان ۴ دوره رقابت های مستر المپیای سال های ۲۰۰۶ ، ۲۰۰۷ ، ۲۰۰۹ و ۲۰۱۰ برای حضور در مسابقات مستر المپیای ۲۰۱۳ اعلام آمادگی نمود .

 

 

خاطرنشان می شود که این ستاره ۳۹ ساله IFBB اولین رقابت حرفه ای اش را در سال ۱۹۹۸ به نمایش گذاشت و در دومین سالی که مسابقه داد ( ۱۹۹۹ ) موفق شد جواز حضور در مستر المپیا را دریافت نماید و از آن زمان تا سال پیش ، هر ساله به غیر از سال ۲۰۰۲ به طور پی در پی در مسابقات مستر المپیا حضور داشته و همیشه نیز به عنوان یکی از حریفان بسیار جدی به روی صحنه آمده است .

وی سال گذشته در حالی که از مصدومیت رنج می برد در ۲ رقابت مستر المپیا و شرو کلاسیک به عنوان نایب قهرمانی دست پیدا کرد و پس از آن نیز تحت عمل جراحی قرار گرفت و سپس ضمن یک استراحت مطلوب به تجارت مکمل های ورزشی – غذایی روی آورد .

 

این پرورش اندام کار اسطوره ای ، چندی پیش اعلام کرد که خود را برای حضوری قدرتمند در مستر المپیای سال آینده آماده خواهد کرد . وی افزود که در کنار دوست نزدیکش ( فیل هیث ) و تحت مربیگری هنی رامبد به صحنه معتبرترین مسابقه حرفه ای سال پا خواهد گذاشت .

 

قابل ذکر است که جی کاتلر دارای ۱۷۵ سانتیمتر قد بوده و تا کنون میزان ۱۴۰ کیلوگرم وزن دوران حجم را تجربه کرده و بیشترین وزنی که از او در مسابقات به ثبت رسیده ، میزان ۱۲۴ کیلو بوده است .

 

 

۰ نظر
مدیریت

ارسال نظرارسال نظر

پاسخی بگذارید

ما در شبکه های اجتماعی

آپارات کلوب اینستاگرام یوتیوب گوگل پلاس توییتر فیسبوک

برترین ها